• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

1.1. 1072-1308 YILLARI ARASINDAKİ BAŞLICA SİYASİ GELİŞMELER

söğüt

Usta Üye
Best answers
0
Maşallah hocam başladınız.Emeklerinize sağlık geçen yıl 9 larda sunularınızı çok kullandım.Emeklerinize sağlık.

feriham

Kalfa Üye
Best answers
0
kültur ve medeniyet tarihı de olacak mı hocam
Post automatically merged:

insaallah olur

zeyna

Acemi Üye
Best answers
0
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GEÇEN YIL 9. SINIFTA SİZİN SUNULARINIZDAN YARARLANDIM. EMEĞİNİZE SAĞLIK...12 SINIFLARI DA UNUTMAYINIZ SAYIN HOCAM

altunayhan

Acemi Üye
Best answers
0
hocam sağolun var olun . öğrencimizin dersi sevmesinde sunularınızın payı yüzde yüz. devamını bekler teşekkür ederiz

altunayhan

Acemi Üye
Best answers
0
Hocam lütfen bu sunulardaki yazılarıntoplu halde pdf sini de yükleyin . öğrencilere fotokopi halinde verelim. sunular üzerinden kopyalama yapıştırma olmuyor

gokselsayli

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Best answers
0
Tarih 11 i de hazırlamayı düşünüyor musunuz hocam.
evet ekleyeceğim inşallah.
Post automatically merged:

9
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM GEÇEN YIL 9. SINIFTA SİZİN SUNULARINIZDAN YARARLANDIM. EMEĞİNİZE SAĞLIK...12 SINIFLARI DA UNUTMAYINIZ SAYIN HOCAM
9. Sınıfların tümünü bugün yayınladım. 10 - 11 yayınlıyorum şu an. 12 ink tarihinin flashlarını kısa zamanda yayınlayacağım.

Son düzenleme:

atahoca

Usta Üye
Best answers
0
slaytları ilke yayınevine göre mi hazırlıyorsunuz Göksel Hocam. Biz MEB yayınevi kullanıyoruz.
2 kitap var piyasada.[/QUOTE
Okulumda ilke yayınevi okutulmakta.
İnceleyebildiğim kadarıyla sunular MEB kitabını da kapsıyor. Her iki yayınevi için de kullanılabilir.

Düzeltme: 11. sınıfla karıştırmışım -orada sadece MEB var-. İncelemek icab ediyor. Bununla beraber kazanımlar aynı olduğu için kullanılmasında sakıca olmasa gerek.

Son düzenleme:
Üst Alt