1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    1,052
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek Lisesinde çalıştığım için öğrencilere kısa bir çalışma kağıdı hazırladım. Sınav sorularını buradan soracağım Gerçi onlar bu kağıda hiç çalışmayacak biliyorum 24 saatlik staj notu onların sınıftan kolay bir şekilde geçmesini sağlıyor :)
    İşine yarayacak hocalarım bakabilir. Faydalı olması dileğiyle....

Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

2. atahoca Usta Üye

Konular:
    34
    Alınan Beğeniler:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam,
    Anahatlarıyla konuyu ele almışsınız. Sorular net ve anlaşılır, sorulma tarzları ve sayfa düzeni de güzel.
    Burada şunu da teklif etmek isterim.
    Konu ayrımı hoşuma gitmemekle beraber 12. sınıflardaki sınav stresini de göz önüne alarak her sınavın bir üniteden yapılması (son ünite açığa çıkıyor dilerseniz onda da kısa bir soru-cevap, test, etkinlik yapıp proje çalışması olarak değerlendirirsiniz) iyi olur diye düşünüyorum. Böylece her üniteden 30 soru vererek (soru sayısı öğrenci seviyesine göre değişebilir) verimi artırabilirsiniz.

3. historyteacher Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    linki bulamadım hocam

gunes39, afya ve ayfer64 bunu beğendi.
  4. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    1,052
    Ödül Puanları:
    93
    Hocam mesajın altındaki beğen linkini tıkladığında yandexe yüklediğim linki göreceksin.

Bu Sayfayı Paylaş