1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. vlkyy Acemi Üye

Konular:
    6
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  2. vlkyy Acemi Üye

Konular:
    6
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar plan en son değişikliğe uygun olarak düzenlenmiştir. Lütfen eksik ve hatalı yönlerini iletiniz. (VELİ OKYAY)
    Sayın meslektaşların programı incelediğinizde eskisinin aynısı diyebilirsiniz ancak son değişiklik dikkate alınarak hazırlanmıştır. Zaten çok küçük değişiklikler var. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Eylül 2011
  3. Yorgun Veziri Azam Site Yetkilisi Vezir-i Azam

Konular:
    4,469
    Medya:
    20
    Alınan Beğeniler:
    6,356
    Ödül Puanları:
    113
    Web Sitesi:
    İzninizle alternatif link ekliyorum.

Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

4. kartalkayali Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sayın veli okyay buraya yeni müfredata uygun olarak eklendi yazmışsınız ancak eski müfredatta olduğu şekilde hiçbir değişiklik yapmamışsınız siz burada insanlarla dalga geçmek için mi bulunuyorsunuz zaten üniversite hayatınızda dalgalarla geçmiş sizin :) SERDAR KAYA....

5. vlkyy Acemi Üye

Konular:
    6
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Serdar müfredatı inceleseydin bunu yazmazdın demekki üniversitedeki gibi üreten değil sadece eleştiren biri olarak hayatına devam ediyorsun :)

6. canbörü Acemi Üye

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    veli hocam yapılan ufak tefek değişikler neler bahsedebilirmisiniz. ben inceleme rağmen bulamayıp şaşırdım.

7. vlkyy Acemi Üye

Konular:
    6
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Sayın hocam Serdar, hiç bir değişiklik yapmamışsın diyor, değişikliği yapacak olan ben değilim talim terbiye, değişiklikler şunlar şunlar demekten ziyade biz planlarımızı 16-09-2011 tarihinde yayınlanan programa göre yapmak zorundayız ben de tamamen o programı dikkate alarak hazırladım ve bunu sizlerle paylaştım. Sizler de inceler ve uygun görürseniz kullanırsınız. İlginiz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Burada ki sıkıntı şundan kaynaklandı Serdar Hocam beni tanıdığı için kendince bir espri yapmak istedi ancak bu espri haklı olarak diğer arkadaşlar tarafından ciddiye alınarak tedirginlik oluşturdu. Ben buradan Serdar Hocam adına da sizlerden özür diliyorum.

8. kartalkayali Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten yaptığım espriyi eski samimiyetimize binaen icra ettim. Bilmiyorum bu durum senin pek hoşuna gitmemiş gibi görünüyor ben özür diliyor ve tekrarlanmaması adına garanti veriyorum

9. angl Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Emeğinize sağlık hocam...

Bu Sayfayı Paylaş