• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

11. Sınıf Tarih Dersi 2011-2012 Yıllık Plan (16-09-2011 Tarihli Değişikliklere Uygun Olarak)

#2
Arkadaşlar plan en son değişikliğe uygun olarak düzenlenmiştir. Lütfen eksik ve hatalı yönlerini iletiniz. (VELİ OKYAY)
Sayın meslektaşların programı incelediğinizde eskisinin aynısı diyebilirsiniz ancak son değişiklik dikkate alınarak hazırlanmıştır. Zaten çok küçük değişiklikler var. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#3
İzninizle alternatif link ekliyorum.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
#4
sayın veli okyay buraya yeni müfredata uygun olarak eklendi yazmışsınız ancak eski müfredatta olduğu şekilde hiçbir değişiklik yapmamışsınız siz burada insanlarla dalga geçmek için mi bulunuyorsunuz zaten üniversite hayatınızda dalgalarla geçmiş sizin :) SERDAR KAYA....
 
#5
Serdar müfredatı inceleseydin bunu yazmazdın demekki üniversitedeki gibi üreten değil sadece eleştiren biri olarak hayatına devam ediyorsun :)
 
#7
Sayın hocam Serdar, hiç bir değişiklik yapmamışsın diyor, değişikliği yapacak olan ben değilim talim terbiye, değişiklikler şunlar şunlar demekten ziyade biz planlarımızı 16-09-2011 tarihinde yayınlanan programa göre yapmak zorundayız ben de tamamen o programı dikkate alarak hazırladım ve bunu sizlerle paylaştım. Sizler de inceler ve uygun görürseniz kullanırsınız. İlginiz için teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim. Burada ki sıkıntı şundan kaynaklandı Serdar Hocam beni tanıdığı için kendince bir espri yapmak istedi ancak bu espri haklı olarak diğer arkadaşlar tarafından ciddiye alınarak tedirginlik oluşturdu. Ben buradan Serdar Hocam adına da sizlerden özür diliyorum.
 
#8
gerçekten yaptığım espriyi eski samimiyetimize binaen icra ettim. Bilmiyorum bu durum senin pek hoşuna gitmemiş gibi görünüyor ben özür diliyor ve tekrarlanmaması adına garanti veriyorum