• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

2009-2010 12. sınıflar TM - sayısal seçmeli tarih ( 2 saatlik ) yıllık planı

zela

Acemi Üye

kibele75

Acemi Üye
arkadaşlar ben dosyaları indirdim fakat şifre soruyor,bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? teşekkürler...

Aslı

Usta Üye
arkadaşlar ben dosyaları indirdim fakat şifre soruyor,bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi? teşekkürler...

Bu dosya şifre istemiyor... Bu dosyayı indirdiğinize emin misiniz?

ilgazweb

Acemi Üye
11.sınıf seçmeli tarih

selam arkadaşlar :blushing:11.sınıf seçmeli tarih dersi planını bulamdım acaba bu program 11lerede mi uygulanmakta.

toros07

Acemi Üye
Vermiş olduğunuz emek için teşekkür ederim. Ama planın altında yazmış olduğunuz tarih öğretim programları eski olanlar. Bu şekilde olur mu?
Ben Anadolu meslek lisesinde çalışıyorum, 11 Eylül 2009 da değişen okulların haftalık ders çizelgelerine göre seçmeli derslerin sayısı arttırılmış. Seçmeli dersler içinde Tarih dersi de var. Bu derste ne anlatacağız? Konuları tarih programına göre mi belirliyoruz?
Beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.

zeyd

Acemi Üye
12.sınıf seçmeli tarih dersi

12.sınıf seçmeli tarih dersi lise 1 tarihin ilk konusu ile mi başlıyor? sitede ki yıllık plan böyle hazırlanmış.
böyle olunca inkılap tarihine hiç yer verilmemiş oluyor. oysa ki 12.sınıf dersi 9.,10.,11. sınıf derslerinin hepsini kapsamalı. bilgisi olan var mı?

cubase

Acemi Üye
bu plan 10 tmlere uygulanabilir mi?

Arkadaşlar bu seçmeli tarih dersi 10 tmlere 1saat uygulanabilir mi?

zeyna

Acemi Üye
bende bunu merak ediyorum bu planı 11 sınıflara uygulanabilirmi bu konuda yardım istiyoruz....... Şimdiden ilginize teşekkür ederim...... saygılar.......

tospik

Acemi Üye
12 sınıf sözel seçmeli tarih

12.sınıf seçmeli tarih dersinin müfredatı nedir acaba
:hi:

bu dosyayı indirdim ama şifre istiyor lütfen yardımcı olurmusunuz.... çok acil bu dersi bizim okulda yeni verdiler sayısal sınıflarına o yüzden daha önce böyle bir ders vermiyorduk şimdi biraz plan konusunda sıkıntı yaşıyorum..

yardım bekliyorum.

saygılar..

Aslı

Usta Üye
bu dosyayı indirdim ama şifre istiyor lütfen yardımcı olurmusunuz.... çok acil bu dersi bizim okulda yeni verdiler sayısal sınıflarına o yüzden daha önce böyle bir ders vermiyorduk şimdi biraz plan konusunda sıkıntı yaşıyorum..

yardım bekliyorum.

saygılar..
Öncelikle günaydın panik yapmayınız elimizden geleni yaparız...
Bursalı Tariihçi bu konunun ilk sayfasındaki Zela hocamızın planı şifre istemiyor...
Sİz başka bir plan indirmiş olabilir misınız yada eğer bu plansa bilgisayarınızda winrar kurulu mu ? Bunlara cevap verin hele bir...

Son düzenleme:
Üst Alt