• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2009-2010 Öğretim Yılı 10. sınıflar Tarih dersi (2 saatlik) yıllık ders planı

ayyıldız

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#1
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.şifresi : ayveyıldız

NOT: Arkadaşlar, son sayfada sehven 2504 yazılan Atatürkçülük konuları ''2488 Sayılı Tebliğler Dergisi’ne göre T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük konularına yer verilmiştir.'' şeklinde yazılmalıydı. Planı indiren veya indirecek olan arkadaşlarım bunu düzeltsinler.


EK: 14.06.2002 tarih ve 272 sayılı Kurul kararı ile kabul edilen ve 2538 sayılı Tebliğler Dergisinde yayımlanan “Ermeniler, Yunan-Pontus ve Süryaniler ile İlgili Konular” eklenmiştir. Plan tarafımca yeniden düzenlenmiştir. Hedef ve davranışlar plana dahil edilmiştir. Ayrıca ek belgeye artık lüzum kalmamıştır.


Arkadaşlar kusura bakmayın son anda değişiklik yaptık.Ayrıca 20 sayfa diye eleştiriler aldım bunun sebebi; planı hazırlarken karakter ayarlaması bütün bilgilerde aynı olmadı. Ama şuna eminim Planımız güzel. Ve Özellikle konuların dağılımı yerinde.
Yeni Eğitim - Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
#2

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
#3

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#5
Üst Alt