• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2009-2010 Tarih 11 Dersi (Sosyal Bilimler Alanı) Ünitelendirilmiş Yıllık Planı

Arkadaşlar emek verdim hazırladım.Güle güle kullanın.

Download linki:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Alternatif link :

Değerli kardeşim çok güzel emek çekmişsin; ancak bu plan Müfredattaki konulara uymuyor.
Yeni müfredatı bir incelersen göreceksin.Devletler olmayacak genellikle kültür ağırlıklı konular var...

Hocam sizde galiba yeni müfredatı tam inceleyememişsiniz çünkü bu müfredat 2010-2011den itibaren geçerli diyor.

arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum.11.sınıfların müfredat programı seneye uygulanacak.Arkadaşlar TTKB'nın açıklamalarına bakarlarsa yeni müfredatın 2010/2011 eğitim ve öğretim yılında uygulanacanı ferkederler.Elinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

faber

Kalfa Üye
Değerli kardeşim çok güzel emek çekmişsin; ancak bu plan Müfredattaki konulara uymuyor.
Yeni müfredatı bir incelersen göreceksin.Devletler olmayacak genellikle kültür ağırlıklı konular var...

Hocam sizde galiba yeni müfredatı tam inceleyememişsiniz çünkü bu müfredat 2010-2011den itibaren geçerli diyor.
hocam haklısınız.yeni müfredat 2010-2011 den geçerli.yani bu yıl 10,sınıf öğrencileri yeni müfredatla devam edecek.ancak planda yalnız osmanlı kültür uygarlığı alınmış.siyasi tarihte geçen yıl okutmuştuk.daha iyi olmazmıydı

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan

........
Müfredat burada da var...

http://www.tarihbilinci.com/forum/ortaoe-retim-11-t2227.html

İlgili konuyu okursanız ;

Kurul Kararı :...
[FONT=&quot]Başkanlığımız, Tarih Dersi Öğretim Programlanm Hazırlama ve Geliştirme Komisyonunca hazırlanarak Kurulumuzda görüşülen Ortaöğretim 11. Sınıf Tarih Dersi Öğretim P rogramının 2010-2011 Öğretim Yılından itibaren uygulanmak üzere ekli örneğine göre kabulü.....

Bu öğretim yılında da GTT ve Osmanlı Tarihi birleşimi uygulanacak.

Ayrıca Alternatif link eklenmiştir. Sorunsuz indirebilirsiniz.

[/FONT]

ancak planda yalnız osmanlı kültür uygarlığı alınmış.siyasi tarihte geçen yıl okutmuştuk.daha iyi olmazmıydı
Sayın Hocam 11. Sınıflarda (sözel) Tarih dersinde Osmanlı öncesi Türk tarihi siyasi ve kültür tarihi ile Osmanlı Kültür ve Medeniyeti işlnir geçen yıl meb TTK na mail attım gelen cevap bu şekilde siz GTT Konuları ve Osmanlı Kültür ve UYgarlığı Konularını bir plan halinde işleyeceksiniz dendi. Hocamın yaptığı plan da akla ve mantığa uygun bir plan bende geçen yıl aynı planı yaptım. Planda bu konuları alırsınız ancak istediğiniz konulara ağırlık verme sizin elinizde tşkler

bir türlü indiremedim planı. alternatif linki de denedim ama olmadı lütfen yardımcı olur musunuz.
Sayın hocam;
Öncelikle üstteki "ziddu" diye başlayan linke basın. Açılan sayfada "Dowload" kısmına basın. Ardından açılan sayfadaki boş kısmın yanındaki şifreyi boş kısma girin ve dosyayı bilgisayarınıza yükleyin.

Osmanlı kültür uygarlığı daha geniş olabilir ama hocamın eline sağlık ayrıca ben de gerekirse düzeltir istediğim gibi yapabilirim değil mi eleştiri yapmasam olmaz :angry:

Talebe

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Osmanlı kültür uygarlığı daha geniş olabilir ama hocamın eline sağlık ayrıca ben de gerekirse düzeltir istediğim gibi yapabilirim değil mi eleştiri yapmasam olmaz :angry:

eleştirdin de bi şey mi dediler... hem niye kızıyon ki :doh:​

mrb arkadaslar. bu 11.sınıfların sosyal tarih planu olduğuna emin misiniz. burda birinci sınıfların konuları var Osmanlı tarihi olması gerekmiyor mu konular?

doğru 11 lerin müfredatı seneye uygulanacak. 10 larınki bu sene uygulanmaya konuldu. tarih 2 nin müfradatına bakarsanız baya bi konuları kısaltmışlar

11.sınıfların müfredatı bu sene kültür ve medeniyet ağoırlıklı
hocam elinize sağlık güzel olmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
içakır dedigini aynen denedim olmadı hata verdi.Bilgisayara indirdim sonra açmayı denedim hata verdi!!!

Arkadaşlar emek verdim hazırladım.Güle güle kullanın.

Download linki:

Alternatif link :

alternatif linke tıklayınız

bilgisayarınızda winrar ve office2003 kurulu olmalıdır

kardeş demokrasi dersinin kaldırıldığı söyleniyor.bakanlık kaldırmış.bizim okul ticaret lisesi.kitabı falan gelmişti ama ders sonra iptal edilmiş.iyice öğren sonra yaptığın emek boşa gidiyor.bilginize

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Arkadaşım çalışıp plan hazırladığın için teşekkür ederim ama hazırlanan tarih 11 planının yeni müfredatla hiç alakası yok. Talim terbiye kurumunun sunduğu ders içeriğinden faydalanılmamış. Konu başlıkları bile tamamen alakasız..

Üst Alt