• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2009-2010 TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Yıllık Planı

Aslı

Usta Üye
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Şifre:tarihbilinci.com​

emik06

Acemi Üye
parola soruyor indirdikten sonra nedir acaba tşk.

sifir74

Acemi Üye
başarısız indirme

indirmeyi yapamıyorum... link mi ölmüş yoksa ben mi yapamadım... yardımcı olursanız sevinirim...:doh:

serberk

Acemi Üye
Planı hazırlayanın eline sağlık. Ders kitaplarında 8 ünite gözüküyor Fakat müfredatta 9 ünite var. 2. Dünya savaşı ve sonrası adlı ünite... Bilginize...

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Yıllık planlar müfredata göre yapılır. Ders kitaplarının bağlayıcılığı yoktur.

ahmed07

Usta Üye
"Kazanım" mı "hedef ve davranış" mı?

Arkadaşlar bizim TC İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük yıllık planını müdürümüz kabul etmedi. Sebebi de hedef ve davranış yerine kazanım yazılacakmış.
Benzer durumla karşılaşan var mı?
İki kelime çok mu önemli.

Alperen Selçuklu

Veziri Azam
Vezir-i Azam
Arkadaşlar bizim TC İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük yıllık planını müdürümüz kabul etmedi. Sebebi de hedef ve davranış yerine kazanım yazılacakmış.

Bildiğim kadarıyla müfredatı değişen yenilenen derslerin planında kazanım yazılıyor İnkılap Tarihinde durum nedir bilmiyorum kitaplar eski müfredata göre yenilenen müfredat bu ders için bu yıl okutulacaksa müdür haklı olabilir...

Aslı

Usta Üye
neden bu kadar çok uğraştırıyorsunuz?
Haklısınız çok uğraştırıyoruz. Planları yapıyoruz bencillik yapmayıp herkesle paylaşıyoruz. Üstüne üstlük bunun için maddi bir talepte de bulunmuyoruz. Sadece bir teşekkür butonuno tıklamanız bizim için yeterli oluyor..
Serzenişte bulunmak yerine bilgisayar bilginizi biraz arttırmaya çalışsanız nasıl olur acaba... Yoksa yanlış mı yapıyorum diyorum ne diye hiçbir şekilde memnun olmayan indirmek uğraşısı bile zor gelen insanlarla bilgiyi paylaşıyorum...​

Son düzenleme:

kybele

Acemi Üye
ben de bu konuda kararsızım ama müfredatda ikinci dünya savaşı da var.

kybele

Acemi Üye
yanlışlık oldu :9 kelimelerde kaldık sadece içerik demekki önemli değil.Bende değiştirdim kabul edilmeyince.

Üst Alt