• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2011 2012 T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Yıllık Planı Yeni Müfredat

dukak

Acemi Üye
Arkadaşlar yenimakale.com adresinden (link yukarıda) T.C. inkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi yeni müfredata göre hazırlanmış yıllık plnı indirebilirsinz. Herkese iyi çalışmalar.

dirokwan

Usta Üye
hocam paylaşımınız için teşekkürler ama planı incelerseniz yeni müfredata göre değil eski müfredata göre hazırlanıp düzenlenmiş bir plan olduğunu göreceksiniz..

dbağcı

Acemi Üye
Konular eski kitaba göre yazılmış.Yıllık planı yapmak için yeni kitaba ulaşmak gerek.Henüz kitabı gören var mı bilmiyorum.

dirokwan

Usta Üye
İnkılap Tarihi Yeni Müfredata Göre Hazırlanmış Yıllık Plan

Arkadaşlar yeni müfredata göre hazırlanmış bir plan buldum, biraz da ben uğraştım düzenlemek için ama eminim ki sizler de inceler ve eklemeler yapar da sitemizde paylaşırsanız çok daha iyi olacaktır.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

hürriyet

Kalfa Üye
yeni kitap bende var. ama çok ayrıntılı inceleyemedim açıkçası. mantık aynı gibi etkinlikler bol. tabi işledikçe kullandıkça fikirlerimiz daha da netleşir. inşallah öncekilere göre kullanışlı bir kitap olmuştur.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Arkadaşlar yeni müfredata göre hazırlanmış bir plan buldum, biraz da ben uğraştım düzenlemek için ama eminim ki sizler de inceler ve eklemeler yapar da sitemizde paylaşırsanız çok daha iyi olacaktır.
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
indiremeyenler için izninizle eklenti olarak ekledim.

Ekli dosyalar

honda

Acemi Üye
öncelikle ellerinize sağlık hocam. ancak kasım ayı I. hafta konuları nasıl 2 saatte işlenecek merak ediyorum. müfredat proğramı incelemedim. hangi üniteye kaç saat verilmiş bilmiyom ama zor bir plan.

dirokwan

Usta Üye
indiremeyenler için izninizle eklenti olarak ekledim.
iyi yapmışsınız hocam indirmeyi bilmeyenler için kolaylık sağlamış oldunuz. Ayrıca bu arada eklemek isterim, bazı arkadaşlar yenimakale sitesindeki planın yeni müfredata göre hazırlandığını belirtip yüklemişler siteye, burada yanlışlık var çünkü o planı inceledim eski müfredata göre hazırlanmış.

Üst Alt