• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2011 2012 Turizm Otelcilik 10. ve 11. Sınıf Tarih Yıllık Planları (6 Ay Esaslı)

#1
Bu planlar tarafımdan sıkıştırılarak hazırlanmıştır. Umarım işinizi görür.

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
#4
tam aradığım şey de buydu işte, çok teşekkürler hocam, allah ne muradınız varsa versin.. yalnız 24 ekim değilmiydi başlama tarihi?
 
#5
Hocam bana (Şu İdarecİlİĞe ÇaliŞtiĞim gÜnlerde) o kadar İyİlİk etteİnİz kİ Çooooooook teŞekkÜr ederİm. Hakkinizi helal edİn
 
#7
çok ayrıntıya girmiyoruz.Okulların imkanları daha iyi ,Yatılı okul olduğu için ders dışı etüdlerle açıkları kapatıyoruz.Kendim görsel ağırlıklı ders işleme taraftarıyım.Diğer arkadaşları nasıl işler dersi bilmiyorum.9 lar aynı programa tabi,diğer sınflar için geçerli söylediğiniz.
 
#12
evet ,yapılan planlar zaten diğer lise planlarının uyarlanmışı ,11 tarihi yapıyorum fırsat bulursam paylaşacağım.Sizler de eksikleri tamamlayıp paylaşsanızda zahmetten kurtarsanız beni
 
#13
Hocam bizim okulda 10 Ekim'de başladı eğitim. 27 Nisan'da bitecek. Yani okullar arasında da farklılık var demekki. Hangi konuyu kaç saat işleyeceğimizi veya ne kadar kısacağımızı kafadan rastgele yapacağız mecburen.
 
#19
planlar yeniden yapılacak

sadece tarih dersi yok bu sene benim için coğrafyalarda var 10. sınıf coğrafya ile başladım.Biraz uzun sürecek o yüzden yeni planları gelecek haftaya kadar yapmaya çalışacağım. Sizde bulduğunuzu yüklerseniz iyi olur.Coğrafya 10 linkini yükleyeyim isterseniz.