• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2012-2013 11.Sınıf Seçmeli Tarih Dersi (2 Saat) Yıllık Planı

Velİ kardeŞİm ben dİl tarİhten ahmet, bu plani o kadar aradim, bula bula senİnkİ denk geldİ. EmeĞİne saĞlik velİcİm. BÖyle karliŞaŞmakta varmiİ nasİpte.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
evet tesekkurler de birde plani gorebilseydik veya nereden buluruz nereye sakladiniz saygi ve sevgiler
saklamadık ,

Yenİ eĞİtİm ÖĞretİm yilinda tÜm meslektaŞlarima baŞarilar dİlerİm.(VELİ OKYAY) (BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ)
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
)

Yorgun--> Alternatif link

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ilk iletideki alternatif linki görmediniz galiba...

herkese mrb
arkadaşlar kimse farkına mı varmıyor yoksa ben mi bir yeri yanlış anlıyor veya yanlış biliyorum
sorun şu:
bazı derslerin planlarında dersin müfredatındaki yani öğretim programındaki(meb in sitesinden indirdim) üniteye verilen ders saati ile plandaki ders saatleri uyuşmuyor. Aslında ünitenin başlangıcındaki sayı uyuşuyor da ders saatlerini tek tek sayınca uyuşmuyor.
Örnek:
9. sınıf 1. Ünite
Kazanım:9 Ders saati:14 diyor müfredatta da böyle. doğru gibi gözüküyor.
Ama planda 1 ünitedeki ders saatlerini tek tek sayınca kimi planda 10 saat, kimi planda 16 saat çıkıyor. dikkat ettiniz mi? 9 ların tam uyan planını daha bulamadım.
Bu sorun 11. seçmelide de var.
Ben mi birşeyi yanlış biliyorum. İnş. öyledir. Veya artık yeter diyerek yanlış manlış çıkartacam. İnş idare falan farkına varmaz.