1. İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. ilkker Usta Üye

Konular:
    69
    Alınan Beğeniler:
    262
    Ödül Puanları:
    43
  2. korsan999 Usta Üye

Konular:
    59
    Alınan Beğeniler:
    173
    Ödül Puanları:
    43
    İlkker hocam, Seçmeli ÇTDT Dersi (2 saat) Öğretim programını ve 2012 basımı yeni ÇTDT Ders Kitabını incelemenizi haddim olmayarak tavsiye ediyorum. Bu plan sosyal sınıflar için 4 saatlik plan. Benim paylaştığım 2 saatlik seçmeli ÇTDT planına da bir göz atın isterseniz. Saygılar...

3. ilkker Usta Üye

Konular:
    69
    Alınan Beğeniler:
    262
    Ödül Puanları:
    43
    hocam kitap elime geçmedi henuz. aynı müfredat diye bu sekilde hazırlamıstım. şimdi baktım 11.05 de yayınlan müfredata 2 saatlikte farklılıklar mevcut. linki sizin planın linki ile değiştirdim. yöneticiler konuyu silerse iyi olur.

4. metehansam Acemi Üye

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    selam arkadaşlar ortaöğretimde kaldırılan milli güvenlik dersi için ttkb bir genelge yayınlamış.o genelgede milli güvenlik konuları çtdt dersi ile ilişkilendirilmesi gerekiyormuş.planların ona göre yapılması gerekiyormuş.genelgeyi bilen var mı? çtdt planını ona göre yapan varsa paylaşırsa çok iyi olur..genelgeyi aynen burada yayınlıyorum..
    12.04.2012 tarihli ve 24 sayılı Kurul kararı gereğince Başkanlığımızca oluşturulan komisyon tarafından hazırlanarak Kurulumuzda görüşülen, Lise Millî Güvenlik Bilgisi ve Ortaöğretim Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi dersi öğretim programlarında ekli örneğine göre ilişkilendirme yapılması, Söz konusu ilişkilendirmedeki farklılıkların; 1. Ders kitaplarına yansıtılması,
    2. Yansıtma işlemi yapılan ders kitaplarının 31.10.2012 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Başkanlığımıza teslim edilmesi, 3. İncelemesi devam eden taslak ders kitaplarına yansıtılmasının ise inceleme işlemlerinin bitiminde ilgililerden istenmesi, 2012-2013 Öğretim Yılına mahsus olmak üzere mevcut ders kitaplarının, zümre öğretmenler kurulunca öğretim programlarındaki ilişkilendirme ve farklılıklara uyarlanarak kullanılması

5. ilkker Usta Üye

Konular:
    69
    Alınan Beğeniler:
    262
    Ödül Puanları:
    43
    genelgeden haberimiz var. genelgeyi hazırlayan ttk aynı zamanda müfredat programı da yayınladı. fakat içerikte milli güvenlikle ilgili hiç bir şey yok. bu yüzden burada paylaşılan planlardan farklı plan bulamazsınız.

Bu Sayfayı Paylaş