• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2012 - 2013 SANAT TARİHİ 1 Dersi Yıllık Planı

ehrimenhk

Kalfa Üye
Ellerİne saĞlik. EmeĞİnİze Çok Çok teŞekkÜrler.

caylak

Acemi Üye
ellerinize sağlık hocam, Allah razı olsun

canbörü

Acemi Üye
teşekkür ederim hocam. son kez okutacağız. seneye yeni müfredatı uygulanacak.

nihan85

Acemi Üye
Hocalarım ben bu dersi ilk defa veriyorum. okulumuzda 12. sınıflarda daha önce sanat tarihi dersi verilmemiş. O yüzden sanat tarihi 1 programını mı uygulamalıyım? Bir de sanat tarihi 1 programına ait konu anlatımlarını veya sunumları bulabileceğim bir site var mı?

Hocalarım ben bu dersi ilk defa veriyorum. okulumuzda 12. sınıflarda daha önce sanat tarihi dersi verilmemiş. O yüzden sanat tarihi 1 programını mı uygulamalıyım? Bir de sanat tarihi 1 programına ait konu anlatımlarını veya sunumları bulabileceğim bir site var mı?
Daha önce sanat tarihi dersi okutulmadıysa Sanat Tarihi 1 programını uygulayın. Ders kitabını da aşağıdaki linkten indirebilirsiniz..

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

atesg

Acemi Üye
Ben bu plani nasil İndİrİcem bİ tÜrlÜ baŞaramadim yardimci olursaniz sevİnİrİm Şİmdden teŞekÜrler:))

sevinc

Acemi Üye
Arkadaşlar bir çok sitede sanat tarihi yıllık planlarını ve kitaplarını inceledim. Yeni yayınlanan öğretim programı ile tutmuyor. İlk konular aynı ama son konular farklılaşıyor. Planları hazırlarken ders kitaplarını mı dikkate alarak hazırladınız. Programa uyan ders kitabı bulamadım ben. Kafam karıştı programa göre plan yapıcam ama öğrencinin elinde hiç bir kaynak olmayacak. Sizler bu sorunu nasıl aştınız ltfen yardım bekliyorum.

korsan999

Usta Üye
Arkadaşlar bir çok sitede sanat tarihi yıllık planlarını ve kitaplarını inceledim. Yeni yayınlanan öğretim programı ile tutmuyor. İlk konular aynı ama son konular farklılaşıyor. Planları hazırlarken ders kitaplarını mı dikkate alarak hazırladınız. Programa uyan ders kitabı bulamadım ben. Kafam karıştı programa göre plan yapıcam ama öğrencinin elinde hiç bir kaynak olmayacak. Sizler bu sorunu nasıl aştınız ltfen yardım bekliyorum.
Hocam, o program 2013-2014 eğitim öğretim yılında uygulanacak...Planlarda bir hata yok...Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz...

Üst Alt