• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

2013-2014 Seçmeli Tarih 11 (2 saat)

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
2013-2014 Seçmeli Tarih-11 (2 saat)

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

*Not: Yıllık Plan yeniden gözden geçirilmiş ve düzeltilmiştir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyorum ancak plan hatalı.Malesef Seçmeli Tarih dersi 2 saatlik planı 2009 müfredatına göre hazırlanmış oysa 2011 yılında çıkan müfredatta 2 saatlik ders kazanımları azaltılmış mesela 1. ünite 4 saatlikte 8 kazanımken, 2 saatlikte 4 kazanım olarak belirlenmiş.Oysa bu plan 4 saatlik planın saatleri 2 saate indirilip yapılmış bir plan olmuş.Yani kısacası bu 2 saatlik program değil 4 saatlik programa göre yapılmış bir plandır. Saygılar....

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Hazırlayan arkadaşa teşekkür ediyorum ancak plan hatalı.Malesef Seçmeli Tarih dersi 2 saatlik planı 2009 müfredatına göre hazırlanmış oysa 2011 yılında çıkan müfredatta 2 saatlik ders kazanımları azaltılmış mesela 1. ünite 4 saatlikte 8 kazanımken, 2 saatlikte 4 kazanım olarak belirlenmiş.Oysa bu plan 4 saatlik planın saatleri 2 saate indirilip yapılmış bir plan olmuş.Yani kısacası bu 2 saatlik program değil 4 saatlik programa göre yapılmış bir plandır. Saygılar....

Hocam uyarı için teşekkürler. 11.Sınıfalara girmediğim için bu dersin planı bende yoktu. Fakat forumda arkadaşlardan bazıları bu dersin planını talep edince bende yine bu forumda arama yapmış, geçen senenin planını bulmuş ve üzerinde değişiklik yaparak göndermiştim. Ne yapalım ki buraya foruma bu planı gönderen arkadaş, 4 saatlik müfredatı iki ders saati üzerinden düzenleyerek göndermiş. Buna bende dikkat etmemiş, gözden kaçırmışım.Sizin uyarınızdan sonra tekrar gözden geçirdim ve uyarınızın haklı olduğunu gördüm. Hiç üzerime vazife olmamasına rağmen emin olun bu gece sabaha kadar bu plana elimden geldiğince emek verdim ve nihayet sabah namazına yakın bitirdim. Umarım arkadaşlara faydalı olur. Verdiğimiz sıkıntıdan dolayı da özür dilerim. Keşke sizler de taşın altına elinizi koyup, bu planı da siz gönderseydiniz.

sayın hocam çok teşekkür ederim . Ama keşke o siteye yüklemeseniz daha iyi olurdu. Çünkü sitenin (yükleme sitesinin) içeriği berbat. Yani hiç hoş değil. Yanlış bir şey söylüyorsam özür dilerim. Hanİ eğitimciyiz daha iyisi olabilirdi. Paylaşım için çok teşekkür.

Hocam dosyanızı kızmazsanız Yandex e yükledim Buyrun Linki: virüs yok reklam yok ve en önemlisi bilgisayara bulaşacak hiçbir zarar yok

Elimizi taşın altına koymak çok önemli bundan dolayı bende hazırladığım planı koyayım isteyen kullansın...Furkan hocama hürmetler ve teşekkürler...
Buradan indirebilirsiniz:

Moderatör tarafında düzenlendi:

edası

Acemi Üye
arkadaşlar 11. sınıf 4 saatlik tarih planı arıyorum yardım edermisiniz?

edası

Acemi Üye
arkadaşlar 11. sınıf tarih dersi müfredatı en son 2011 de mi değişti?yardımcı olursanız çok sevinirim

Elimizi taşın altına koymak çok önemli bundan dolayı bende hazırladığım planı koyayım isteyen kullansın...Furkan hocama hürmetler ve teşekkürler...
Buradan indirebilirsiniz:

Sayın hocam belki kızacaksınız ama Dosya TC yükleme sitesi bence hiç hoş bir site değil. Yukarıda resimde de gördüğünüz gibi Download A tıkladığınız zaman size sakıncalı içeriklerin bulunduğu sayfalar açıyor. Buyrun ben belgenizi Yandex' e yükledim ne reklam, ne sakıncalı içerik, ne yönlendirme. Emeğiniz için çok teşekkür ederim. Keşke yüklemelerimize biraz dikat etsek. Yanlış uyarıda bulunduysam kusura bakmayın...

Buyrun Yeni Link...

Üst Alt