• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

2013-2014 T.C.İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Ü.Y.D.P. (MEB'e Göre)

bu sayfa görüntülenemiyor!!!!

baybora

Vezir
Yönetici
Vezir
DNS ayarlarınızı değiştirin.Rahatlıkla indireceksiniz.Portaldan DNS ayarlarını değiştirmeyi bulabilirsiniz.Kolay gelsin.

Akka

Acemi Üye
bu sayfa görüntülenemiyor ve link kırık ilginebilirsenizzz

Arkadaşlar buyrun gönül rahatlığıyla inidirebilirsiniz. Faydalı olması dileğiyle.
Konu bana ait değil ben sadece arkadaşların işini kolaylaştırmak istiyorum okadar. İndirme linklerini basitleştiriyorum

Yandex:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Google:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Yıllık planda belirtilen haftalık ders saatleri 2 saat üzerinden değil de, 1'er saat üzerinden bölünseydi sanırım daha kullanışlı olurdu. Çünkü çoğu okul müdürleri bu konuda epeyce mızmız ve ısrarcı oluyorlar. Paylaşım için teşekkürler hocam.

söğüt

Kalfa Üye
Kürşat Alperen Hocam planlarınız çok güzel ama sayfa sayısı oldukça fazla bunları nasıl sıkıştırabiliriz( affınıza sığınarak)

ozis99

Acemi Üye
hocam elinize sağlık...planın donundaki açıklamalar kısmında " Öğrenme—Öğretme Yöntem ve Teknikleri, Tarih Dersi 10 sınıf Öğretim Programı’nda yer alan ’’Etkinlikler’’ kısmında yer alan çalışmalar ve ‘‘2013—2014 Eğitim—Öğretim Yılı Tarih Dersleri Sene Başı Zümresi’’ dikkate alınarak hazırlanmıştır." denilmiş acaba 10 sınıf yerine Türkiye Cumhuriyeti İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük Dersi Öğretim Programı’nda mı olmalı?

Üst Alt