1. İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. omer Kalfa Üye

Konular:
    21
    Alınan Beğeniler:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. I. Dönem'de yer alan bütün haftalar yer almaktır. Çalışmalarınız da kolay gelsin. 9. Sınıf Tarih Günlük Planı - 4shared - İndir

Yorgun--> aBu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.lternatif link eklendi

Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 14 Aralık 2013
  2. karaman2288 Kalfa Üye

Konular:
    2
    Alınan Beğeniler:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Syn hocam 9.sınıf 1.dönem günlük planları için teşekkürler. Sitede günlük planlar diye bir kategori açsak ve tüm arkadaşlar planlarını paylaşsa da tam olarak tüm derslerin tüm planlarını ortaklaşa hazırlamış olsak. Sizinki başlangıç olması bakımından da iyi oldu. Bir de hatırlatma yapmak isterim sizin yayınladığınız planlarda kullanılan hedef ve davranışlar bölümü bildiğiniz gibi "Kazanımlar" oldu. o konuyu da düzenlerseniz kendi kullanımınızda uygun olur diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler makbule geçti. Sizin zümreleriniz var anladığım kadarı ile benim zümrem yok diğer sınıflar için de hazırlarsanız yayınlamayı uynutmayın diyerek tekrar teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar.

İzmirliTarihci, salihlitarih ve elifefe bunu beğendi.
  3. metehansam Acemi Üye

Konular:
    1
    Alınan Beğeniler:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    9.sınıf günlük planları için teşekkürler.hazırlayanın emeğine sağlık.Diğer sınıfların tarih günlük planlarını da altarnatif linkten verirseniz çok iyi olur..

hazim bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş

Etiketler: