• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2013-2014 Tarih 9. Sınıf Günlük Planı (I. Dönem)

#1
Merhaba arkadaşlar. I. Dönem'de yer alan bütün haftalar yer almaktır. Çalışmalarınız da kolay gelsin. 9. Sınıf Tarih Günlük Planı - 4shared - İndir


Yorgun--> a
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
lternatif link eklendi


Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
#2
Syn hocam 9.sınıf 1.dönem günlük planları için teşekkürler. Sitede günlük planlar diye bir kategori açsak ve tüm arkadaşlar planlarını paylaşsa da tam olarak tüm derslerin tüm planlarını ortaklaşa hazırlamış olsak. Sizinki başlangıç olması bakımından da iyi oldu. Bir de hatırlatma yapmak isterim sizin yayınladığınız planlarda kullanılan hedef ve davranışlar bölümü bildiğiniz gibi "Kazanımlar" oldu. o konuyu da düzenlerseniz kendi kullanımınızda uygun olur diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler makbule geçti. Sizin zümreleriniz var anladığım kadarı ile benim zümrem yok diğer sınıflar için de hazırlarsanız yayınlamayı uynutmayın diyerek tekrar teşekkür ediyorum.İyi çalışmalar.
 
#3
9.sınıf günlük planları için teşekkürler.hazırlayanın emeğine sağlık.Diğer sınıfların tarih günlük planlarını da altarnatif linkten verirseniz çok iyi olur..