• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı

Sevgili Tarih Bilinci Ailesinin,yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun.2015-2016 Eğitim -Öğretim yılı:tüm milletimize,meslektaşlarımıza ve öğrencilerimize başarılar getirir inşallah.Selamlar,sevgiler.

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Öğretim yılı sonuna geldiğimizde yorulduk ama değdi dedirtecek kadar huzurlu,başarılarla süslenmiş dolu dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum :)

ayyıldız

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Yeni eğitim - öğretim yılı hepimiz hayırlı olsun.

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı hepimize hayırlı olsun.

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Yeni eğitim-öğretim yılı tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun. Verimli ve başarılı olması dileğiyle..

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Öğretim yılı sonuna geldiğimizde yorulduk ama değdi dedirtecek kadar huzurlu,başarılarla süslenmiş dolu dolu bir eğitim-öğretim yılı diliyorum :)
Yarın öğrencilerimizle beraber yeni bir öğretim yılına başlıyoruz.Seminer dönemi başladığında paylaştığım iyi dilekleri yineliyorum.Öğrencilerimize de öğretmenlerimize de hayırlı bir eğitim-öğretim yılı...

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
2015-2016 Eğitim Öğretim yılı camiamıza hayırlı olsun.
Sağlık, mutluluk, başarı, paylaşım dolu bir öğretim yılı geçirmek temenni ve duasıyla...

bbbb.jpg

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
2015-2016 eğitim ve öğretim yılının zihni berrak, ahlaklı, karakteri sağlam ve yürekli nesillerin yetişmesine vesile olmasını diler, öğretmen arkadaşlarıma da Yüce Rabbim'den kolaylıklar ihsan etmesini temenni ederim.