• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

2015-2016 T.C İNK.T. 11 Sınıf Yıllık Plan

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Elimden geldiğince düzenlemeye çalıştım. Hayırlı çalışmalar dilerim.

2015-2016 T.C İNK.T. 11 Sınıf Yıllık Plan

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Merhaba,ne kadar güzel bir siteye sahibiz,emeği geçen arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ederim,Allah sizlerden razı olsun,sayenizde yıllık planlara ulaştık,hem de para pul ödemeden,hakkınızı helal ediniz,selamlar,saygılar.

Dosyalar neden açılmıyor? Sene başı zümresine ve 6 aylık esasa göre olan yıllık planlar da açılmıyor.Lütfen beni aydınlatın. Teşekkürler.

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
abı nerde bu dosya ındırme goremıyorum
Dosyalar neden açılmıyor? Sene başı zümresine ve 6 aylık esasa göre olan yıllık planlar da açılmıyor.Lütfen beni aydınlatın. Teşekkürler.

Aşağıdaki resimdeki download denilen yere tıklayınca indirme başlar. Sonra sıkıştırılmış "rar" dosyasından çıkartıyorsunuz.

Alternatif Link:

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
arkadaşlar yıllık planlarda müthiş bir yenilik var artık onlarca plan dosyalarını sınıfa taşımak yerine sinifdefterim.com androit ve ios destekli uygulama ile tek tuşla o haftanın kazanımı karşınıza geliyor. tavsye ederimmm

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Hangi yayın bu bizim okul Ata Yayıncılık'ın kitabını kullanıyor. Onu da belirtseniz iyi olurdu.

Hocam; yıllık planlar müfredata göre yapılır, kitaplara göre değil.. Ne yani, her sene kitaplar değişiyor diye müfredat ta değişir mi? Dersin müfredatı bellidir, henüz belirgin bir değişiklik te olmadı bildiğimiz kadarıyla. Kaldı ki bu ders kitaplarını yazanlar da müfredata göre yazmak zorundadırlar. Ata yayıncılık kitabında, girişte "Bir kahraman doğuyor" diye fantastik bir başlık atmış! Yazar kendine göre bazı başlıkları düzenlemiş, insiyatif kullanmış olabilir. Fakat içeriği mutlaka müfredata uygun olmalıdır. Sizde bu farklı başlıkları bir değişiklik zannederek farklı bir plan mı talep ediyorsunuz? Aşkolsun hocam!