• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

2020 Yükseköğretime Geçiş Sınavlarına Esas Konu, Kazanım ve Açıklamaları Belli Oldu

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
You must be registered for see images attach

2020 yılında ÖSYM Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yükseköğretime geçiş sınavlarına girecek öğrencilerimizin üzerindeki sınav baskısı ve stresin asgarîye indirilmesi, öğrencilerimizin sınavda karşılaşacakları soruların mahiyeti hakkında önceden bilgilenerek çalışmalarını bu doğrultuda planlamalarına katkı sağlanması amacıyla 2020 yılı TYT-AYT ve YDT sınavlarında dersler bazında sorulacak sorulara ait konu, kazanım ve açıklamalar yayımlandı.

Yükseköğretime geçiş sınavlarına esas konu, kazanım ve açıklamalara
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ulaşabilirsiniz.

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Tarih dersi konuları 98-138. sayfalar arasında yer alıyor.. Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi ile Türk Kültür ve Medeniyeti Tarihi konularını göremedim.

duygu-k

Acemi Üye
Cagdasi ben de gormedim. Acaba çıkardılar mi komple.. Gözünüze çarpan birşey var mı hocam çıkarılan konu var mi

anka62

Acemi Üye
You must be registered for see images attach

2020 yılında ÖSYM Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek yükseköğretime geçiş sınavlarına girecek öğrencilerimizin üzerindeki sınav baskısı ve stresin asgarîye indirilmesi, öğrencilerimizin sınavda karşılaşacakları soruların mahiyeti hakkında önceden bilgilenerek çalışmalarını bu doğrultuda planlamalarına katkı sağlanması amacıyla 2020 yılı TYT-AYT ve YDT sınavlarında dersler bazında sorulacak sorulara ait konu, kazanım ve açıklamalar yayımlandı.

Yükseköğretime geçiş sınavlarına esas konu, kazanım ve açıklamalara
Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
ulaşabilirsiniz.

Üst Alt