• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

3.6. Türklerde Askeri Kültür - Sunu - Göksel SAYLI

ozank

Acemi Üye
derslerimde kullanıyorum,teşekkürler takipteyim. elinize sağlık diyelim ki devamı gelsin ;)

altunayhan

Acemi Üye
Hocam inanın öyle sevaba giriyorsunuz ki anlatamam. çoçukların çok hoşuna gidiyor,inşallah diğer sınıflarada el atarsınız.
bir de hocam bu sunuların yazılarını word dosyasında atarsanız öğrencilere fotokopi halinde dağıtırsak çok faydalı olacak inşallah

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com

haktor

Kalfa Üye
Göksel hocam ellerine emeğine sağlık. Allah razı olsun. Bu kadar öğretmen için çok muhteşem bir iş yapıyorsun. Ama birşey soracağım: Ben sizin slaytlarla konuyu bir türlü bitiremiyorum. Çok uzun geliyor. Slaytlarınıza eklemeler çıkarmalar da yapabilsek keşke. ben konu olarak henüz kağanın görevlerine ancak gelebildim mesela.

gokselsayli

Vezir
Yönetici
Vezir
Göksel hocam ellerine emeğine sağlık. Allah razı olsun. Bu kadar öğretmen için çok muhteşem bir iş yapıyorsun. Ama birşey soracağım: Ben sizin slaytlarla konuyu bir türlü bitiremiyorum. Çok uzun geliyor. Slaytlarınıza eklemeler çıkarmalar da yapabilsek keşke. ben konu olarak henüz kağanın görevlerine ancak gelebildim mesela.
Sunuları 30 sayfa kadar yapmaya çalışıyorum. 1 derste bitmesi için. Seneye yeniden elden geçireceğim. İsterseniz siz, boş bir PowerPoint açıp, benim yayınladığım sunuyu tanıtırsanız, üzerinde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Sunularıma değiştirmeyi önleme şifresi koymadım. Bilgiyi kimsen sakınacağım. Teşekkür ediyorum.
Post automatically merged:

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
kullanıyorum,virüs yok. Kullandığınız virüs programı nedir?
Sunular temiz. Browserdan kaynaklanır. Antivirüsünüzü kapatın ve indirin.
Post automatically merged:

Hattaaaaa, seneye ünite olarak değil, başlık ve numaralı olarak sıralı bir şekilde düzenleyeceğim. Kaldığınız yerden devam etmesi kolay olsun.

Son düzenleme:

nurdamla

Usta Üye
bu kadar cömert ve yardımsever olduğunuz için teşekkür ederiz,yüce Tanrım sizleri korusun ve yüceltsin inşallah

adaceren

Acemi Üye
Hocam çok teşekkürler emeğinize sağlık çok faydalı oluyor,hele zaman sıkıntısı yaşayan bana mükemmel bir yardım oluyor.Çooook sağ olun

Üst Alt