1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
  Duyuruyu Kapat

Abdulhamit'in torunun şaşırtan dramı

'Tarih Haberleri' forumunda Ece tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

By Ece on 23 Mayıs 2009 10:54
 1. Ece Usta Üye

  Katılım:
  11 Mart 2009
  Konular:
  5,027
  Mesaj:
  14,119
  Alınan Beğeniler:
  22
  Ödül Puanları:
  0
  Abdulhamit'in torunun şaşırtan dramı

  Osmanlı Padişahı 2. Abdülhamit'in Almanya'nın Hamburg kentinde yaşayan büyük torununun dramı duyanları şaşkına çevirdi.
  [​IMG]
  23 Mayıs 2009 03:30 haber7

  2'nci Abdülhamit'in torunu Prenses İskra şu anda devlet yardımıyla yaşıyor Prenses, Osmanlı mirasının yolsuzlukla kendilerinden alındığını söylüyor.

  Sosyal yardımlarla zar zor geçinen Prenses İskra Alaattin Kadir Schlang 'yolsuzlukla kendinden alındığını' iddia ettiği hanedan mirasının peşine düştü.

  Prenses İskra'nın iddiasına göre, babası Prens Alaattin Kadir, 1999'da Sofya'da öldüğü halde, ölümünden 4 yıl sonra, teyzesi Rabiya Sultan'dan kalan 5 milyar TL'lik miras, alınmış gibi gösterildi. Senelerdir aradıkları önemli belgelere sonunda ulaştıklarını belirten prenses, hakkını mahkemede arayacağını söyledi.


  PETROL ÜRETİM HAKKI VAR!

  Prens Alaattin Abdülkadir'in tek varisi olduğunu söyleyen Prenses İskra, "40 yıldır haklarımız için mücadele ediyoruz. Birçok ülkede mal varlığımız var. Ama diğer hanedan üyeleri beni ve annemi devre dışı bırakmak istiyor." dedi. Prenses, sözkonusu mirasa Irak ve Suudi Arabistan'daki petrol üretim haklarının da dahil olduğunu söyledi.
  takvim
   

Bu Sayfayı Paylaş

Yorumlar

'Tarih Haberleri' forumunda Ece tarafından 23 Mayıs 2009 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş