• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Arkadaşlar, lütfen aynı planları defalarca paylaşıp forumda kirlilik oluşturmayınız!

Arkadaşlarımız habire yeni yıllık planlar paylaşıyorlar, sağolsunlar. Fakat burada daha önce paylaşılan kalıplaşmış yıllık planlar zaten mevcut iken, aynılarını tekrar tekrar paylaşmak neyin nesidir? Aynı kalemden çıkmış olduğu belli benzer yıllık planların forumda palaşılması hem forum adına kirlilik, hem de arkadaşların kafasını karıştırması açısından hoş değil. Ayrıca sözüm, bu sene değişen müfredattan haberi olmayıp ta, hala geçen yılın planlarını paylaşan arkadaşlaradır. Forumu çorbaya çevirdiniz. Yeterince açıklanmasına rağmen defaeten "forumdan dosya indiremiyorum" diyerek yönetimi gereksiz yere meşgul eden akadaşlar var. Bu şekilde davranmakla, forumda bizlere karşılıksız hizmet veren yöneticilerin de işini zorlaştırıyorsunuz, emin olun.

Eğer arkadaşlar daha önce paylaşılan ve eksikleri bulunan bu yıllık planları düzenleyip burada paylaşsalardı bunu anlıyabilirdik, hatta kendilerine teşekkür de ederdik. Ama öyle değil. Kendi adıma bir rahatsızlığımı dile getirdim, eminim bu "tekrar" paylaşımlardan ve kirlilikten benim gibi düşünen ve rahatsız olan arkadaşlarımız mevcuttur. Lüten buna dikkat edelim. Maksadımız burada kimseyi rencide etmek değil, uyarı mahiyetindedir. Anlayışınız için teşekkürler.

Kendi adıma, katkım olsun diye bir eksiklik olarak gördüğüm mevcut yıllık planların sonunda belirtilmesi gereken yeni müfredatların tarih ve sayısını buraya yazıyorum. Arkadaşlar bu tarih ve sayıları yıllık planlarının sonuna ekleyebilirler.

Tarih dersinde; Talim ve Terbiye Kurulunun 19.01.2018 tarih ve 36 sayılı Kararı ile kabul edilen öğretim programları uygulanır.
Türk Kültür ve Medeniyet Tarihi dersinde; Talim ve Terbiye Kurulunun 19.01.2018 tarih ve 38 sayılı Kararı ile kabul edilen öğretim programları uygulanır.
Çağdaş Türk ve Dünya Tarihi dersinde; Talim ve Terbiye Kurulunun 19.01.2018 tarih ve 37 sayılı Kararları ile kabul edilen öğretim programı uygulanır.
T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük dersinde; Talim ve Terbiye Kurulunun 19.01.2018 tarih ve 45 sayılı Kararı ile kabul edilen öğretim programı uygulanır.

Size aynen katılıyorum. Bir çok yıllık palan ve senebaşı zümresi aynıdır. Sadece başlığındaki okul adını değiştirerek tekrar tekrar yayınlıyorlar. Bu çok yanlış ve saçma bir davranış.
Farklı plan ve zümre diye hepsini indirdim ama dosyaları açtığımda hepsinin aynı olduğunu gördüm. Keşke bildikleri şeyleri ekleyerek ve yaptıkları eklentileri de not ile yayınlasaydılar. Hem site yönetimi, hemde öğretmen arkadaşlar boş yere uğraştırılmamış olurdu. Ayrıca forum kirlenmesi de cabası.

Güzel bir konuya değinmişsiniz.
Arkadaşlar insanları boşuna uğraştırmayın. Mesajım olsun diyenler tanışma sayfasına ya da yorum yapılacak konulara yazsınlar. Olmadı not ya da soru paylaşımı yapsınlar.

Üst Alt