• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Aşağıda belirttiğim kitaplari Arıyorum!!

JauneRouge

Acemi Üye
Arkadaşlar basımı bitmiş olan aradığım birkaç kitap var elinizde varsa veya çevrenizde rastladiysaniz benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

# Geza Vermes-Ölü Deniz Parşömenleri ve Kumran Yazıtları
# Malcolm Barber- Tapınak Şövalyeleri Tarihi
# Donna Rosenberg-Dünya Mitolojisi

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Aradığınız kitapları kitapyurdu com sitesinden sipariş verebilirsiniz.3 kitapta orada mevcut.
Arkadaşlar basımı bitmiş olan aradığım birkaç kitap var elinizde varsa veya çevrenizde rastladiysaniz benimle iletişime geçerseniz sevinirim.

# Geza Vermes-Ölü Deniz Parşömenleri ve Kumran Yazıtları
# Malcolm Barber- Tapınak Şövalyeleri Tarihi
# Donna Rosenberg-Dünya Mitolojisi

JauneRouge

Acemi Üye
Malesef mevcut degiller stokta yok basimi durdu ikinci el almak zorundayim mecbur:)

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Kitapyurdu'n da görmüştüm ben ama siparişe kapalıysa o kitabın yayınevi olan nokta yayınlarına ulaşsanız belki depolarında vardır:)

JauneRouge

Acemi Üye
Kitapyurdu'n da görmüştüm ben ama siparişe kapalıysa o kitabın yayınevi olan nokta yayınlarına ulaşsanız belki depolarında vardır:)
:) tek carem o sanirim imge ve kabalciya yazdim nokta yayinevinede ulasmaya calisacagim. Kitap yurdunda satisa kapali listeleniyor ama siparis yok malesef :( yinede ilginiz icin cok cok tesekkur ederim.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Üst Alt