1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. m_meltem_m Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    99
    Alınan Beğeniler:
    99
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar sizce Çanakkale zaferinin 100.yılı okullarımızda layıkıyla anılabilip etkinliklerle yad edilebildi mi? İlçenizin yaptığı programa gittiyseniz bizimle paylaşabilir misiniz ya da okullarınızda yapılan faaliyetleri.

Bizim okulda tiyatro çalışması yaptık ve tüm okula sergiledik.Çanakkale savaşıyla ilgili türküler tenefüslerde dinlettirildi.duvar gazeteleri hazırladık çanakkale savaşını anlatan bilgiler ve görseller eşliğinde.Resim çalışması yapıldı konuyla ilgili.
    İlçe törenine gitmediğim için bilmiyorum neler yapıldığını ama töreni izleyen diğer arkadaş klasik şiir,konuşma,belgesel vs. gibi etkinliklerin olduğunu ama yine de güzel olduğunu söyledi.

sizler de paylaşabilir misiniz ilçenizde ki törende yapılanları ya da kendi çaılşmalarınızı.Birbirimizin çalışmalarından yararlanıp belki daha güzel şeyler ortaya çıkarabiliriz diye düşündüm.

2. nurdamla Usta Üye

Konular:
    24
    Alınan Beğeniler:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    öğretmen
    Öncelikle Çanakkale zaferimizin yüzüncü yılı hepimize kutlu olsun,bir şehit torunu olarak,şehitlerimizi ve gazilerimizi de rahmet ve minnetle bir kez daha yad etmenin gururunu yaşıyorum.Ben yarıyıl tatiline girmeden önce öğrencilerimi Çanakkale zaferini anmak için görevlendirdim,sonucunda da çok güzel bir çalışma çıktı.Okulumuzdaki bir katını Çanakkale Şeref koridoru olarak düzenledik,resimler yazılar astık.Hala bu koridor bu şekilde,uzun süre duracak,bir 100.yıl şeref defteri oluşturduk,öğrencilerimiz,öğretmenlerimiz ve misafirlerimiz duygu ve düşüncelerini paylaşıyor,hem sabahçılara hem de öğlenci öğrencilerimize iki kez program düzenledik,teneffüs zillerimiz Çanakkale türküsü ile çalıyor,bu ruhu yaşatmak için çalışıyoruz,okulumuzun web sayfasına ve bazı internet sitelerine yapılan programımızı yükledik.kaymetal.bit izlemek isteyenler bakabilir.Bunun yanında duvar gazetelerimizi astık.Biz bu tür çalışmalar yaptık,teşekkür ederim.

Bu Sayfayı Paylaş