• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Dershane Tarih Öğretmenleri

etrak

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Dershane Tarih Öğretmenleri;

Sayın Meslektaşlarım,
Bu bölümü Dershanede çalışan Tarihçilerin tanışmaları, mevcut sorunlarını paylaşmaları, yeri gediğinde yıllık plan gibi dosya paylaşımı yaparak dayanışma içersinde olabilmeleri için açtık.​

Kendimde bir dershane...
Tam içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

deryakargin

Acemi Üye
selam

ben de sizinle aynı kaderi paylaşıyorum dershane öğretmeni olmak tarihle ilgili her şeyi bilmek zorunda olup maddi yönden ise hep geride kalıp hep fedakarlık istenmesi değilmi? neyse açarsak konuyu uzar gider benim bir isteğim var bana çağdaş türk tarihi slaytları gerekiyor elinde olan ve paylaşmak isteyenlere duyurulur kolay gelsin

batu_656

Acemi Üye
bende yeni başladım şimdiden çok zevkli çalışmak

syrus

Acemi Üye
Konu güzel olmuş. Dershane de çalışan meslektaşlarımızla buradan bir çok konu hakkında görüş alış verişinde dosya paylaşımında buluna biliriz. Bu durum hepimizin başarısı için olumlu bir sonuç doğuracaktır mutlaka.. O yüzden hepinizi bu bölüme yazmaya ve bu bölümde paylaşıma davet ediyorum.. Sevgilerimle..

dollaz

Acemi Üye
merhaba arkadaşlar ben 6 yıldır dersanede calısıyorum. dersanede calısmayı seviyormuyum. prosedürlerin olmaması ve hep aktif kalma acısından evet. sevmiyormuyum 6 yıldır pazar uykusuna hasret olmaktan özel günlerinin olmamasından hasta olsanda gelip dersin basında durmak zorunda olmaktan evet.bu site hakkında görüşlerim hep olumlu oldu cok fazla bişey paylaşamasamda paylaşılanları ise çok fazla alsamda seviyorum bu siteyi. saf çıkarcı eğilime mi benzedi yine gelişim çalısıyorum yine kpss ye. herkese tekrar slm ederim.

Üst Alt