1. İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. delibalyoz Acemi Üye

Konular:
    17
    Alınan Beğeniler:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitesi:
    Arkadaşlar forum sitelerine fazla yük oluşturmamak için bir çok arkadaşım forum sitelerinin veri tabanından ziyade dosya yükleme sitelerini kullanmaktadır. Ben de forum sitelerine elimden geldiğince yükleme yaptığım için bir arkadaşımın önerisi üzerine Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. dosya yükleme sitesini öğrendim. İnanın diğer sitelere göre çok hızlı ve en önemlisi MEB 'nın şuan için herhangi bir yasaklaması yok yani bu siteye okullardan dahi ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda diğerlerine göre bayağı hızlı. Karderşlerime faydalı olur diye paylaşma gereği hissettim. İnşallah işinize yarar.......
    Selam ve saygılar...

2. katelara Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar karakök yayınları öğretmen kimliğinizi ya da görev yeri belgesi faksladığınızda ücretsiz lys-ygs hazırlık kitabı gönderiyor. bana bugün 6 kitap geldi. sadece kargo ücreti ödüyorsunuz. 6 tl ödedim sadece.

Bu Sayfayı Paylaş

Etiketler: