• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

E-okul uyumlu sınav analiz programı

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
[h=2]E-okul uyumlu sınav analiz programı[/h]
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Hocam elinize sağlık ama açılırken uyarı veriyor ve bilgileri kaydederken hata oluştu diyor ve kaydetmiyor... Bilginize...

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Hocam elinize sağlık ama açılırken uyarı veriyor ve bilgileri kaydederken hata oluştu diyor ve kaydetmiyor... Bilginize...

kullanım kılavuzunu okudunuz mu ?
ayrıca klasör "Kullanmadan önce oku lutfen" txt dosyasında " ----Bu programın kullanılması için bigisayarınızda dotnetFx40 programı kurulu olmalıdır.

----Eğer Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler bolumunde
Microsoft NET Framework 4.0 veya uzeri kurulu ise yokaıda programı kurmanıza gerek yoktur.

****Ayrıca Microsoft Office versiyonlarından biri kurulu olmalıdır."

İsterseniz buna bir bakın

http://www.tarihbilinci.com/forum/d...eryalleri-286/ortak-sinav-analiz-formu-41044/

Moderatörün son düzenlenenleri:
okudum hocam... bilgisayarım Microsoft NET Framework 4.0 olmasına rağmen açmadı, ben de Microsoft NET Framework 4.5 yükledim. Söylediğim sorunlar bundan sonra gelişti...

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
ilginç ben de 4.0 yüklü ve sorun yok. Yalnız özellikle hatalı giriş yapınca sorun verdi. Başka bir sorun yok yani...

kullanım kılavuzunu okudunuz mu ?
ayrıca klasör "Kullanmadan önce oku lutfen" txt dosyasında " ----Bu programın kullanılması için bigisayarınızda dotnetFx40 programı kurulu olmalıdır.

----Eğer Denetim Masası\Programlar\Programlar ve Özellikler bolumunde
Microsoft NET Framework 4.0 veya uzeri kurulu ise yokaıda programı kurmanıza gerek yoktur.

****Ayrıca Microsoft Office versiyonlarından biri kurulu olmalıdır."

İsterseniz buna bir bakın

http://www.tarihbilinci.com/forum/d...eryalleri-286/ortak-sinav-analiz-formu-41044/

okudum hocam... bilgisayarım Microsoft NET Framework 4.0 olmasına rağmen açmadı, ben de Microsoft NET Framework 4.5 yükledim. Söylediğim sorunlar bundan sonra gelişti... (bu uyarıyı veriyor açılırken: 'Microsoft.ACE.OLEDB.12.0' sağlayıcısı yerel makine kayıtlı değil.)

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Framework 4.5'i kaldırın ve eski sürümü yeniden yükleyin.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam