Hoşgeldiniz mesajları (1 Görüntüleyen)

• Konbuyu başlatan nefset
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 2
  • Görüntüleme 2K
Hoşgeldiniz mesajları

nefset

Üye
Konular
0
Selamlar. Çok uzun zamandır siteyi açtığımızda forum sayfasında sadece ve sadece " hoş geldiniz ..... " mesajlarından başka bir şey göremiyoruz. Bu durumun sona erdirilmesini tavsiye ediyorum. Konuları forum ana sayfasında takip etmek imkanı kalmıyor. Binlerce kişiye burada hoş geldiniz demenin bir anlamının da kalmadığını düşünüyorum. Çok tekrar edilen her şey sıradanlaşır nitekim. Bu sitenin ilk zamanlarından beri takip eden ve çok yararlanan biri olarak küçük bir tavsiyemdir. Eminim bu konuda bana katılanlar olacaktır. Bu konuda bir fikir teatisi de yapılabilir. Yine de sitenin kurucularına ve yönetimine çok çok teşekkür ediyorum.

Tarih Öğretmeni

Yönetici
Sultan
Konular
26
Web sitesi
tarihbilinci.com
Meslek - Branş
Tarih Öğretmeni
Aslında "hoş geldiniz" mesajlarına 2. şikayet edensiniz.Bu mesaj üyelerimize değer verdiğimizin ifadesiydi. Artık durduruyorum. Hoş bakın zatınıza...

nefset

Üye
Konuyu Başlatan
Konular
0
Aslında "hoş geldiniz" mesajlarına 2. şikayet edensiniz.Bu mesaj üyelerimize değer verdiğimizin ifadesiydi. Artık durduruyorum. Hoş bakın zatınınıza...
Sayın Tarih Öğretmeni.! kıymetli Hocam şikayet olarak algılamayın lütfen. Bir tavsiye olarak olumlu bakalım lütfen . Bu siteye sanıyorum ilk üye olanlardanım ve çok değer veriyorum. . Ve biliyorum ki siz de her üyeye değer veriyorsunuz. Bunda hiç kimsenin şüphesi olacağını da sanmıyorum. Yoksa bunca zahmet çekmek ve zaman ayırmak mümkün olur muydu? O kadar çok faydalandım ki bu siteden anlatamam. Yıllardır PC yi ilk açtığımda ilk baktığım site budur desem yeridir.Biraz destek vermeye de çalıştım geçmiş yıllarda . Sadece bir tavsiyede bulunayım istedim. Lütfen mazur görünüz. Şevkinizi asla kırmak istemem. Bundan sonraki çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Selamlar.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt