• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Günün Duası**

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
"EY RABBİM! BİZİ Lisanı Güzel, Bakışı Güzel, Gönlü Güzel, Bilhassa Ahlakı Güzel OLAN Kullarının ARASINA DAHİL EYLE...

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Allahım! Yoksulluktan, miskinlikten Sana sığınırım. Haksızlık etmekten ve haksızlığa uğramaktan Sana sığınırım.

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
KaLdıramayacağım Yükü, Taşıyamayacağımız Derdi, Çekemeyeceğimiz ÇiLeyi, Gidemeyeceğimiz YoLu, Aşamayacağımız EngeLLeri, Yaşayamayacağımız Canı, Sevemeyeceğimiz Yari, Veremeyeceğimiz Cevabı, Yiyemeyeceğimiz Lokmayı, Konuşamayacağımız Sözü, Duyamayacağımiz Sesi, Gidemeyeceğimiz Mekanı, Giremeyeceğiz GönüLü, Kavuşamayacağımız AŞK-ı verme... BİZE Ey RABBİM

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
"Ey Rabbim! Senin ilmine müracaat ederek hayrı senden istiyorum ve kudretine sığınarak senden kudret istiyorum ve senin büyük fazlından diliyorum; çünkü sen, her şeye kadirsin, ben bir şeye kadir değilim. Sen bilirsin, ben bilmem, Sen gaybleri bilirsin."

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
ALLAH'ım! Kanadı kırık bir kuş gibiyiz, uçsak uçamıyoruz,geçsek geçemiyoruz.Yarım kalmış bir düş gibiyiz, yardan da serden de geçemiyoruz! Ey kalpleri evirip çeviren yaraları saran, dağılanı toplayan Rabbim; bizim de toplanmamıza yardım et... İmanımızı aklımızın elinde esir etme... Aklımızı hissiyatımızın elinde rezil etme... Hissiyatımızı nefsimizin elinde zelil etme.. (Amin)

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Rasûlullahın (sav) dualarından...

“Allâh’ım! Beni, Sen’in muhabbetinle ve sevgisi Sen’in katında fayda verecek olan kimsenin muhabbetiyle rızıklandır. Allâh’ım! Bana ihsân ettiğin ve benim de kendilerini sevdiğim nîmetleri, Sen’in sevdiğin ve râzı olduğun amelleri işleyebilmem husûsunda bir kuvvet kıl. Allâh’ım! İstediğim hâlde bana vermediğin şeyleri de, zihnimi Sen’in sevdiğin şeylerle meşgul etmeme ve tamâmen Sen’in tâatine yönelmeme bir sebep kıl.”

(Tirmizî, Deavât, 73/3491)