• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Hoş Geldiniz... Lütfen Kendinizi Tanıtınız

bazlambac

Acemi Üye
selamunaleykum arkadaşlar. Yozgat Çekerek'ten Fatih ALP

Merhaba arkadaşlar. Malatya Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi'nde görev yapmaktayım. Tüm tarih dostlarına selamlar. Yeni sitemiz hayırlı olsun.

I

ilbilgehatun

Ziyaretçi
......Aleyna aleykümselam......

Cümleten hoşgeldiniz..........

İyi dilekleriniz için teşekkürler..........

Serhats inşAllah istediğin bölümü okursun. Siteden faydalanmanız dileğiyle....

Katılımlarınızı bekliyoruz....

.....İyi forumlar.....

içakır

Usta Üye
serhadss,
bazlambac,
cengizekici,

Aramıza hoş geldinizi... Üyeliğiniz hayırlı olsun...

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
merhaba..Sitenize yeni katıldım..
Ben ist/B.düzünden serhad. Lise 4 te okuyorum.Üniversiteye hazırlanıyorum.En çok tarih/edebiyat öğretmeni olmayı istiyorum.Tarih benim herşeyim:)
Açıkçası tarihi çok seviyorum,her yönüyle.Her zaman araştırma yaparım.
Sadece;
Türkiye,osmanlı değil tüm dünya tarihi ile ilgili araştırmalar yaparım.bu sayede tarih bilgiminde baya arttığını hissediyorum.Çünkü Türkiyedeki eğitim sistemi bir süre sonra aynı şeyleri göstere göstere sıkmaya başlıyor.Tarih sadece bir konudan bir ırktan ibaret olmadığını bilmeleri gerekiyor..
Neyse herkese iyi çalışmalar..:) iyi paylaşımlar

Hoşgeldın...

ıstediğin bolumu kazanmak dıleğiyle

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Merhaba arkadaşlar. Malatya Akçadağ Anadolu Öğretmen Lisesi'nde görev yapmaktayım. Tüm tarih dostlarına selamlar. Yeni sitemiz hayırlı olsun.
Sitemize hoşgeldınız

guzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht

çiçek

Acemi Üye
Merhabalar İstanbul Başakşehir lisesi tarih öğretmeniyim.İsmim Gülşen Taner.Yaklaşık iki yıldır sizleri takip ediyorum. Göremeyince çok üzülmüştüm. Değişiklikte bereket var derlermiş. Yeniliklerin hepimize hayırlı olması dileğiyle.

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Merhabalar İstanbul Başakşehir lisesi tarih öğretmeniyim.İsmim Gülşen Taner.Yaklaşık iki yıldır sizleri takip ediyorum. Göremeyince çok üzülmüştüm. Değişiklikte bereket var derlermiş. Yeniliklerin hepimize hayırlı olması dileğiyle.
Sitemize hoşgeldınız.

güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle

Battalgazi

Acemi Üye
Merhaba...

Selamün Aleyküm arkadaşlar. Bendeniz Sinop Durağanda görev yapıyorum. Bu sene başladım heniz meslek hayatına. Site mesleki gelişimim açısından çok yararlı kaynaklar barındırıyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Allah hepinizi korusun ve yüceltsin.

kristal

Veliaht
Veliaht
Selamün Aleyküm arkadaşlar. Bendeniz Sinop Durağanda görev yapıyorum. Bu sene başladım heniz meslek hayatına. Site mesleki gelişimim açısından çok yararlı kaynaklar barındırıyor. Allah emeği geçenlerden razı olsun. Allah hepinizi korusun ve yüceltsin.
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz...
yeni başladığınız meslek hayatınızda da başarılar
dilerim site adına...

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Sitemize hoşgeldınız..
Daha yolun başındasınız..

sizlerle cok daha güzele

içakır

Usta Üye
Battalgazi hocam; aramıza hoş geldiniz... Üyeliğinizin hayırlı olmasını dilerim...

dirokwan

Usta Üye
Gözümüz Yollarda Kalmıştı

sitemiz hayırlı olsun, yeniden birlikte olmak mutluluk verici.
Türkiye'nin her tarafından merhaba.

Berna

Acemi Üye
Bende tekrar buradayım. Yeni forumumuz hayırlı olsun. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum. Herkese iyi çalışmalar.

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Bende tekrar buradayım. Yeni forumumuz hayırlı olsun. Emeği geçen tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum. Herkese iyi çalışmalar.

Yeniden hoşgeldın Berna..

Senı aramızda görmek güzel

kemalay36

Acemi Üye
tarih öğretmenliği

Ben 1985 Atatürk Ünv. tarih mezunuyum.24 yıllık öğretmenim.İyi ki tarihçiyim..En baba meslek tarih öğretmenliğidir diyebilirim.Dikkatle incelendiğinde bütün eğitim kadrosunun harcı tarihçimdir.Çünki aynı anda geçmiş ve geleceğin balans ayarları onlardadır..vesselam. hürmetlerimle.kemal aydın.

I

ilbilgehatun

Ziyaretçi
Hoşgeldiniz Kemal hocam, üyeliğiniz hayırlı olsun.

Tarih hakkındaki görüşünüzü çok beğendim, keşke herkes böyle düşünebilse. Tarihi bilim oalrak bile görmeyenler var. Sizin gibi düşünen eğitimcileri görmek çok güzel. :clap: