• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Hoş Geldiniz... Lütfen Kendinizi Tanıtınız

slm arkadaşlar aslında bu sitede yeni değilim fakat diğer üye adımı ve şifremi kaybettim .. ben rize de tarih öğretmeniyim ...

Mira.

Acemi Üye
Merhabalar.. Yeni mezun bir tarih öğretmeniyim, kendime yeni bir şeyler katabilmek ümidiyle buradayım.. Herkese sevgiler, hayırlı ramazanlar.. ^.^

gazi_16

Acemi Üye
merhaba ben de yeni atanmış bir tarih öğretmeniyim

üsküdar

Acemi Üye
tarih öğretmeniyim bilgisayarla arası iyi olan bir kullanıcı değilim tarih sitelerini gezerken sizin siteye ulaştım.

Yaklaşık 4 yıldır siteyi düzenli olarak takip etmeme rağmen yeni buraya birşeyler yazmak aklıma geldi. Kahramnamaraş'tan selam ve sevgilerle.

MyTHtr

Acemi Üye
Herkese merhaba, lise hayatım boyunca tek istediğim ama okuma şansım olmayan bölümdür tarih. Hep içimde kalmıştır bu bölümü okumak. Şimdi elime bir fırsat geçti diyebilirim memurum ve memleketim olan manisaya atandım. 2009 ÖSS TS-2 puan sıralamasında Türkiye genelinde 8532'nci olmuş ve Türkçe Öğretmenliğine yerleştirilmiştim fakat gidemedim ve memur olmayı seçtim ve 5 yıllık memuriyet sonucunda memleketime atandım. Şimdi elimde fırsat varken tarih okumak istiyorum ama kararsızım , tarih bölümü mü okumalıyım yoksa tarih öğretmenliği mi ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

morphican

Acemi Üye
Akademik anlamda düşünürseniz, Tarih bölümü, eğitim-öğretim yönü ağır basıyorsa öğretmenlik sayın hocam.

Herkese merhabalar.SİVAS/Şarkışla da Tarih öğretmeni olarak çalışıyorum.Meslekte 24.yıla başladım.Site gayet güzel.Emeği geçen değerli arkadaşlara teşekkür ediyorum.

SELAM ARKADAŞLAR,ANTALYADAN SEVGİLER SELAMLAR . ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ TARİHİMİZE OLAN MERAK VE SEVGİM 68 SENEDİR BİTMEDİ.BİTMEYECEK. BU SİTENİNDE BANA KATKIDA BULUNACAĞINA İNANIYORUM

mahiryldz

Acemi Üye
Merhaba, ben Tokat Turhal, Yeşilırmak Anadolu Lisesi'nde Tarih öğretmeniyim. Siteye yeni üye oldum. Şimdiden çok güzel eğitim yardımcı malzemesi edindim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben de zaman ve fırsat buldukça birşeyler paylaşmak istiyorum.

kristal

Veliaht
Veliaht
Merhaba, ben Tokat Turhal, Yeşilırmak Anadolu Lisesi'nde Tarih öğretmeniyim. Siteye yeni üye oldum. Şimdiden çok güzel eğitim yardımcı malzemesi edindim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben de zaman ve fırsat buldukça birşeyler paylaşmak istiyorum.
sitemize hoşgeldiniz, bol paylaşımda bulunmanız dileğiyle....

Üst Alt