• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Hoş Geldiniz... Lütfen Kendinizi Tanıtınız

Merhabalar.. Yeni mezun bir tarih öğretmeniyim, kendime yeni bir şeyler katabilmek ümidiyle buradayım.. Herkese sevgiler, hayırlı ramazanlar.. ^.^

Herkese merhaba, lise hayatım boyunca tek istediğim ama okuma şansım olmayan bölümdür tarih. Hep içimde kalmıştır bu bölümü okumak. Şimdi elime bir fırsat geçti diyebilirim memurum ve memleketim olan manisaya atandım. 2009 ÖSS TS-2 puan sıralamasında Türkiye genelinde 8532'nci olmuş ve Türkçe Öğretmenliğine yerleştirilmiştim fakat gidemedim ve memur olmayı seçtim ve 5 yıllık memuriyet sonucunda memleketime atandım. Şimdi elimde fırsat varken tarih okumak istiyorum ama kararsızım , tarih bölümü mü okumalıyım yoksa tarih öğretmenliği mi ? Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim..

SELAM ARKADAŞLAR,ANTALYADAN SEVGİLER SELAMLAR . ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ TARİHİMİZE OLAN MERAK VE SEVGİM 68 SENEDİR BİTMEDİ.BİTMEYECEK. BU SİTENİNDE BANA KATKIDA BULUNACAĞINA İNANIYORUM

Merhaba, ben Tokat Turhal, Yeşilırmak Anadolu Lisesi'nde Tarih öğretmeniyim. Siteye yeni üye oldum. Şimdiden çok güzel eğitim yardımcı malzemesi edindim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben de zaman ve fırsat buldukça birşeyler paylaşmak istiyorum.

kristal

Veliaht
Veliaht
Merhaba, ben Tokat Turhal, Yeşilırmak Anadolu Lisesi'nde Tarih öğretmeniyim. Siteye yeni üye oldum. Şimdiden çok güzel eğitim yardımcı malzemesi edindim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Ben de zaman ve fırsat buldukça birşeyler paylaşmak istiyorum.
sitemize hoşgeldiniz, bol paylaşımda bulunmanız dileğiyle....