• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Hoş Geldiniz... Lütfen Kendinizi Tanıtınız

Berna

Acemi Üye
Çok teşekkür ederim:) Yeniden burada olmakta güzel. Her ne kadar eskisi gibi aktif olamasamda buradayım. Çok yoğun tempolu bir yıldayım çok fazla uğrayamıyorum ve duramıyorum bile sitede :( :(

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Ben 1985 Atatürk Ünv. tarih mezunuyum.24 yıllık öğretmenim.İyi ki tarihçiyim..En baba meslek tarih öğretmenliğidir diyebilirim.Dikkatle incelendiğinde bütün eğitim kadrosunun harcı tarihçimdir.Çünki aynı anda geçmiş ve geleceğin balans ayarları onlardadır..vesselam. hürmetlerimle.kemal aydın.

sizin gıbı tecrubelı öğretmenlerı gormek cok guzel

Hoşgeldınız

ayyıldız

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
hoşgeldiniz tarihi sevmeniz. Forumumuz inşallah size yararlı olur.

abdülhamid

Acemi Üye
ben daha önceden burada üye idim ama diğer şifremle giremedim uikibas idim artık abdülhamid oldum bu siteyi çok beğeniyom ama çok zor iletişim

morgül

Acemi Üye
ben uzun süredir sitenin takipcisiydim yaz tatilinden sonra bir ara verdik sitemiz değişmiş..diğer sitede holywardım.şimdide morgül oldum bakalım..harika bir sitemiz var emeği geçen herkese teşekkürler...ve diyorum ki tarih ögretmeni olmak bir ayrıcalıktır...

munutu

Usta Üye
ben daha önceden burada üye idim ama diğer şifremle giremedim uikibas idim artık abdülhamid oldum bu siteyi çok beğeniyom ama çok zor iletişim
Tekrar hoşgeldiniz abdülhamid. Sizlerle daha güzele..

munutu

Usta Üye
ben uzun süredir sitenin takipcisiydim yaz tatilinden sonra bir ara verdik sitemiz değişmiş..diğer sitede holywardım.şimdide morgül oldum bakalım..harika bir sitemiz var emeği geçen herkese teşekkürler...ve diyorum ki tarih ögretmeni olmak bir ayrıcalıktır...

Aramıza tekrar hoş geldiniz morgül. Sizlerle daha güzele...

Özellikle TaRiH_BiLiNci ile hareket eden bu platformda bulunmaktan çok mutluyum..
Ayrıca kendim Tarih öğretmeni değilim ancak bu kaliteli ortamda bulunduğum için bir kez daha mutluyum....
Başta hocalarımız olmak üzere tüm forum üyelerini selamlıyor ve sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Özellikle TaRiH_BiLiNci ile hareket eden bu platformda bulunmaktan çok mutluyum..
Ayrıca kendim Tarih öğretmeni değilim ancak bu kaliteli ortamda bulunduğum için bir kez daha mutluyum....
Başta hocalarımız olmak üzere tüm forum üyelerini selamlıyor ve sitenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Sitemize hoşgeldınız.......

ethem60

Acemi Üye
Ankara kalaba anadolu lisesi tarih öğretmeniyim çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

ediz

Acemi Üye
slm bende tarih öğretmen adayıyım seneye umarım bu yararlı siteden öğrencilerime yardımcı olurum...emeği geçen herkese teşekkürler

ayyıldız

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
slm bende tarih öğretmen adayıyım seneye umarım bu yararlı siteden öğrencilerime yardımcı olurum...emeği geçen herkese teşekkürler
sitemize hoş geldiniz. Sizin de katkılarınızı bekliyoruz.

atilla

Acemi Üye
bilecik anadolu lisesi tarih öğretmeniyim emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht