• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

İlk ve Orta Çağlarda Türk Dünyası

etrak

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Best answers
0
You must be registered for see medias
Sayın Hocam çok faydalı ve etkileyici bir çalışma olmuş, paylaşımınız için teşekkür ederim.
Hangi programı kullandığınızı da belirtir misiniz? Belki bu kalite de olmasa da benzerlerini yapmaya çalışırız!

yoyoma

Acemi Üye
Best answers
0
Sayın Hocam çok faydalı ve etkileyici bir çalışma olmuş, paylaşımınız için teşekkür ederim.
Hangi programı kullandığınızı da belirtir misiniz? Belki bu kalite de olmasa da benzerlerini yapmaya çalışırız!
Estağfurullah hocam. Ayrı bir program kullanmadım (Ofis - PowerPoint) Eskiden ispring diye bir program kullanıyordum, çok güzel bir office eklentisi ancak çıktısı web sayfası veya flash olarak alındığı için sonradan üzerinde değiştirme yapılamıyor. Ama özellik açısından çok zengindir. Bu program ile çok daha iyilerini yapacağınıza eminim.

By_sosyalog

Sultan
Yönetici
Sultan
Best answers
0
Elinize sağlık. Çok ama çok teşekkürler...

dbağcı

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Best answers
0
Çok güzel olmuş.Ellerinize emeğinize sağlık.Teşekkür ederiz hocam...

kardanadam

Acemi Üye
Best answers
0
emeğinize sağlık çok teşekkürler.videolar açılmıyor yalnız,sizde de aynı sorun var mı acaba ?

yoyoma

Acemi Üye
Best answers
0
emeğinize sağlık çok teşekkürler.videolar açılmıyor yalnız,sizde de aynı sorun var mı acaba ?
Teşekkür ederim. Eba'ya dosya koyarken dosya boyut sınırı yüzünden videolu halini koymuyorum. Office'in eski sürümleri de powerpoint'i açarken sıkıntı çıkarabiliyor. En iyisi html5 dosyası olarak kaydettiğim hali oluyor. O versiyonunda videoyu tam ekran yapabiliyorsunuz.
Aşağıya linkini koyduğum dosya işinizi görecektir diye umuyorum. İyi çalışmalar.

Dosya 300 mb kadardır. Sağ üstte sununun üzerine yazmak için kalem seçeneği vardır. Zip'li dosyaların tümünü zipten çıkarıp index.html dosyasına tıkladığınızda sunu açılacaktır.

You must be registered for see medias

Üst Alt