• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

inkılap tarihi dersi yardım lütfen

arkadaşlar inkılap tarihi dersinde yıllık plana göre çok geri kaldım.daha doğu cephesindeyim.hızlı anlatmak istemiyorum anlayamıyorlar ozaman.notta dağıtmak istemiyorum.acaba siz nasıl yetiştiyorsunuz?

arkadaşlar plan öyle ama bence çok gri değilsinii II. dönemki konular daha hafif Ben d batı cephesni bitirim erken itirince II.dönem boşluk olşuyr

hocam çok geri değilsin ama not dağıtmayı dene derim notla daha hızlı ilerlersin hemde daha kalıcı olur

hocam çok geri sayılmassın bende batı cephesindeyim plana göre geri sayılırız ama ikinci dönem konuları daha hızlı ilerliyor son ünitilerde ilkelere çok yer verilmiş planda ilkeler 2 haftada öğretebilirsiniz

Plana göre geri olsan da hocam olması gereken yerdesin normalde ilk dönem mudanya ateşkes ya da lozan ile biterdi, anlaşılan bu seneki plan iyi hazırlanmamış. Zaten plana göre gitsek ikinci döneme konu kalmıyor.