1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. mehmetakay Usta Üye

Konular:
    21
    Alınan Beğeniler:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar inkılap tarihi dersinde yıllık plana göre çok geri kaldım.daha doğu cephesindeyim.hızlı anlatmak istemiyorum anlayamıyorlar ozaman.notta dağıtmak istemiyorum.acaba siz nasıl yetiştiyorsunuz?

2. matmazel75 Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar plan öyle ama bence çok gri değilsinii II. dönemki konular daha hafif Ben d batı cephesni bitirim erken itirince II.dönem boşluk olşuyr

3. eschara Acemi Üye

Konular:
    0
    Alınan Beğeniler:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    hocam çok geri değilsin ama not dağıtmayı dene derim notla daha hızlı ilerlersin hemde daha kalıcı olur

4. canime Kalfa Üye

Konular:
    16
    Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    hocam çok geri sayılmassın bende batı cephesindeyim plana göre geri sayılırız ama ikinci dönem konuları daha hızlı ilerliyor son ünitilerde ilkelere çok yer verilmiş planda ilkeler 2 haftada öğretebilirsiniz

5. dirokwan Usta Üye

Konular:
    12
    Alınan Beğeniler:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Plana göre geri olsan da hocam olması gereken yerdesin normalde ilk dönem mudanya ateşkes ya da lozan ile biterdi, anlaşılan bu seneki plan iyi hazırlanmamış. Zaten plana göre gitsek ikinci döneme konu kalmıyor.

Bu Sayfayı Paylaş