1. Üniversiteye Girişte Yeni Sistem ve Tarih Dersi konusunda görüşlerinizi paylaşır mısınız ? http://www.tarihbilinci.com/konular/universiteye-giriste-yeni-sistem-ve-tarih-dersi.33734/
    Duyuruyu Kapat

Bu Sayfayı Paylaş

1. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    477
    Ödül Puanları:
    63
    Öncelikle kullandığım tabir için özür diliyorum. Bu başlığı yönetimin dikkatini çekmek için kullandım. Geçen hafta yönetime özel sunumlarıyla ilgili eleştiride bulunmuştum. Ama sağ olsun Yorgun hocam dışında ilgilenen ve bir cevap yazan olmadı. Bugün son 47 yılın üniversite sınavında çıkan soruları içeren bir sunum paylaşıldı. Gündüz okuldaydım ve indiremedim. Paylaşan hocamıza teşekkür ediyorum. Biraz önce bu sunumu indirme niyetiyle siteye girdim. Ama sunumun sadece yönetime özel kısmına alındığına şahit oldum ve kendi adıma rahatsızlık duydum.
    Yönetimdeki arkadaşlar bu durumla ilgilenene kadar bu sitede paylaşımda bulunmak istemiyorum....

2. Aslı Usta Üye

Konular:
    3,255
    Alınan Beğeniler:
    205
    Ödül Puanları:
    63
    Eleştirinizi anlıyorum ancak sizin bunu yazabilme hakkınız olduğu gibi paylaşımı yapan üye ve yöneticilerinde paylaşımları üzerinde istediğini yapabilme yetkisi vardır. Zira burada paylaşım yapan kişilerin aldığı herhangi bir karşılık yok..Bütün çaba ve emek bu paylaşımların daha da artması ve biz öğretmenlerin işlerinin daha kolay olması içindir. Bunun için yapılan ve yapılacak uygulamalara eleştirinin yanında katkıyı arttırmak için destek olunması gerektiğini bir paylaşımcı olarak bende belirtmek isterim...

3. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    477
    Ödül Puanları:
    63
    Aslı hocam estağfurullah. hocalarımızın bu işi bir karşılık almadan yaptığını biliyorum. Ancak kendi adıma söyleyeyim elimden geldiğince indirdiğim kadar da sunumlar paylaşmaya çalışıyorum. Bahsettiğim bugünkü sunum önce bütün üyelere yönelik paylaşılmıştı ancak daha sonra özel kısıma alındı. Birde bizim açımızdan bakın. Yönetimde kaç hoca var bilmiyorum ama bu şekilde bir paylaşımla 90 küsür bin üye 2. sınıf üye durumuna düşürülmüş olmuyor mu?

4. Aslı Usta Üye

Konular:
    3,255
    Alınan Beğeniler:
    205
    Ödül Puanları:
    63
    Yönetimde bulunan hocalarımın orada olmasının tek bir sebebi var o da paylaşımları ile bu sitenin devamlılığını sağlamalarıdır... ve de biliniz ki elden geldikçe, işlerimizden fırsat buldukça paylaşım yapan herkes dikkate alınmaya çalışır hocam.. O paylaşımla ilgili bir tasarrufum yok ama taşınmışsa da o yöneticilerin bilgisindedir. Kimse 2. sınıf olmuyor ancak kurallara uygun bir şekilde siteyi devam ettirmek yöneticilerin sorumluluğudur. Sitedeki var olan üyelik sistemindeki kurallar hepimiz için geçerlidir.

Son düzenleme: 9 Ocak 2015
  5. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    477
    Ödül Puanları:
    63
    Aslı Hocam ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Bu konuda farklı düşünüyoruz. 100.000 üyesi bulunan bir sitenin bazı konularda anket düzenleyip üyelerinin görüşlerini dikkate alıp karar vermesi bence daha güzel olurdu. Hayırlı Geceler.

6. Tarih Öğretmeni Sultan Site Yetkilisi Sultan

Konular:
    4,873
    Medya:
    171
    Alınan Beğeniler:
    3,328
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Tarih Öğretmeni
    Web Sitesi:
    Sitenin kurucusu olarak şahsım dışında kast sistemi yoktur diyerek başlayayım. Şu ana kadar onlarca siteye üye oldum... Bir çok sitenin kendi içerisinde oluşturduğu kurallar bütünü vardır. Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. sitesinin de oluşturduğu Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. vardır. Bu sitenin oluşumunda yönetimi ve üyesi ile bir çok kişinin emeği vardır.
    Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.
    1-Sultan
    2-Veziriazam
    3-Vezir
    olarak tasnifliyoruz.
    Yeniçeri Ağaları'mız Yönetime geçişin ilk basamağıdır.
    Paylaşımda bulunan üyelerimizi ise kalfa üye ile başlayarak mesaj sayısına göre otomatik olarak sınıflandırıyoruz.
    Yönetimdeki üyelerimiz etkinliğinin azalması, siteye uzun süredir olmayışı... gibi nedenlerle emekli ediyoruz.
    Yüzbin üyeyi aşkın eğitim sitelerinin sayılarının azlığını düşündüğümüzde oluşturulan kuralların "size göre kast sisteminin" etkisini düşünmemiz gerekir.
    Mükemmel değiliz... Eksiğimiz çok... Bunun farkındayız...
    Eleştirileri de hiç bir zaman gözardı etmeyiz ve değerlendiririz...
    Bahsettiğiniz konu ise ise tarafımdan kaldırıldı. Çünkü telif haklarına aykırı...
    Başka sorunuz varsa buyrun...

7. percy Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    71
    Alınan Beğeniler:
    477
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın site kurucusu öncelikle açıklamanız için teşekkür ediyorum. Ben sitede tasnif olmasına karşı değilim. Yönetimde olan arkadaşlar yaptıkları paylaşımlar ve hizmetleriyle bu konuma geldiler. İsteyen herkes de paylaşımlarını arttırarak ve site için daha fazla çaba harcayarak sınıfını yükseltebiliyor. Benim eleştirdiğim nokta bazı sunumların özel kısıma çekilmesi. Tıpkı özel üyelikteki gibi düşünün. Bazı dosyaları sadece 50 mesajı geçen kişiler indirebiliyordu. Çok tepki alınca iptal edildi. Sadece yönetim kısmına açık yapılan paylaşımlar da bu duruma benziyor.

8. Tarih Öğretmeni Sultan Site Yetkilisi Sultan

Konular:
    4,873
    Medya:
    171
    Alınan Beğeniler:
    3,328
    Ödül Puanları:
    113
    Meslek:
    Tarih Öğretmeni
    Web Sitesi:
    Özelimiz olmasını yanlış anlıyorsunuz. Paylaşım artırma amacındayız ve bunun içinde emeğe göre yemek diyoruz.

Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. bakın buraya...

Bir de böyle bakınız.... Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

.... Artırabilirim... Bu istatistiklerden öyle sonuçlar çıkarabiliriz ki.... Sadece istatistikler ile hareket etmiyoruz ama...

İlk eleştiriniz üzerine konuyu yönetimdeki arkadaşlarımız değerlendirmek için özel bölümlerimizde gündeme getirmişlerdir.
    Kaldı ki sizin ile ilgili görüş ve önerileri değerlendirmek üzere "12/11/2014, 00:15" tarih ve saatinde konu açmışlar....

......

Bu Sayfayı Paylaş