• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#21
Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.
 

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#22
 
#23
Türk-İslam dünyasının Kandili mübarek olsun,inşallah İslam dünyasındaki kan durur,barış,huzur, birlik ve beraberlik sağlanır.
 

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#25
Mevlid Kandiliniz mübarek olsun.

hareketli-kandil-resimleri-gif-mesajlari-6.jpg hareketli-kandil-resimleri-gif-mesajlari-6.jpg hareketli-kandil-resimleri-gif-mesajlari-6.jpg
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#26
İdrak etmiş olduğumuz Mevlid kandilinin Efendimizi tanımamıza, anlamamıza, örnek almamıza ve onun örnekliğini insanlığa tanıtmamıza vesile olması duasıyla bütün Müslümanların kandilini tebrik ediyorum.
 

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#27
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (sav) Rebiü’l-evvel ayının 12. Gecesi dünyamıza bir nur gibi doğmuştur. Bu kutlu doğuş cahiliyenin bitmesine, insanlık için aydınlık bir dönemin başlamasına ve insanların kurtuluşuna vesile olmuştur.


Âlemlerin nuru Peygamber Efendimizin (sas) doğumu münasebeti idrak edilen Mevlid Kandilinin tüm İslam Âlemine, ülkemize ve tüm insanlığa huzurlara vesile olmasını diler, kandilimizin mübarak olması temennisiyle O’nun şefaatine nail olabilme duasıyla selam ve saygılarımızı sunarız.
 
Konu başlatan Benzer Konular Forum Cevap Tarih
Aslı Din 0
Aslı Tarih Kitap Tanıtımları 0
Aslı M 4
Tarih Öğretmeni Osmanlı Tarihi 0
I Mimari Eserler 0

Benzer Konular