• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

otelcilik ve turizm liseleri için (6 ay esaslı) 10. sınıf ve 11. sınıf tarih ve İnkılâp tarihi ders

parsifal

Kalfa Üye
Planlar, genel eleştiri kurallarına uymak suretiyle eleştiriye açıktır. 2009-2010 eğitim- öğretim yılında başarılar dilerim.

10. sınıf:

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

11. sınıf İnkılâp:

tyche.2005

Acemi Üye
arkadaşlar bütün turizm mesleklerde dersler 12 ekimde başlamaz mı?

parsifal

Kalfa Üye
arkadaşlar bütün turizm mesleklerde dersler 12 ekimde başlamaz mı?
İstanbul ili için böyle arkadaşım. bana inanmıyorsan da sana linkini de vereyim belgenin:

b) Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek liseleri ile Meslek ve Anadolu
Meslek Liselerinin Yaz Döneminde Beceri Eğitimi
Yapan/Yapacak Alan/Dal öğrencilerinin, 2009-2010 Öğretim yılına
baslaması.
02 Kasım 2009 Pazartesi

geronimo33

Acemi Üye
parsifal hocam. Ben de otelcilik ve turizmde çalışıyorum. plan lazım fakat günlerdir denememe rağmen verdiğiniz linkten plana ulaşamıyorum.Bilgisayarım 4shared.com sitesini açamıyor. rica etsem başka bir siteye yükleyip link koymanız mümkün mü?

emin2

Acemi Üye
hocam elinize sağlık da otelcilik liseleri 12 ekimde derse başlıyor planı ona göre düzeltseniz çok memnun oluruz teşekkürler

parsifal

Kalfa Üye
hocam elinize sağlık da otelcilik liseleri 12 ekimde derse başlıyor planı ona göre düzeltseniz çok memnun oluruz teşekkürler
Sayın hocam mantığınızı anlamakta gerçekten zorlanıyorum. Ben hazır olarak planları bulmadım. Kendim hazırladım. Siz de bir zahmet tarihleri değiştiriverin. Ayrıca İstanbul'da 02 Kasım itibariyle derslerin başladığını yukarıdaki mesajlarımda oldukça net bir şekilde açıklamıştım. O yüzden sizlerin de planları düzenleyip kendi okulunuza göre tarihlendirmeniz çok daha basit bir yöntem olacaktır. Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

toros07

Acemi Üye
Antalya'da 26 Ekim 2009' başlayıp; 30 Nisan 2010'da bitiyor. Yani arkadaşlar İllerin hazırlamış olduğu Çalışma Takvimine göre meslek liselerinin açılma ve kapanması değişebiliyor.

barbarossa

Kalfa Üye
12 ekime göre düzenledim.

tüm plan değil elinizdekine ekleyin.Artık bizede bir site lazım. bağlantıyı koparmayalım.amasya turizmdeyim,isteyene gönderirim

emin2

Acemi Üye
hocam ben hatay turizmden mehmet kılınç planın tamamını gönderirseniz çok ama çok memnun olacağım çok teşekkür ederim

barbarossa

Kalfa Üye
10. sınıf 1 saatlik seçmeli tarih turizm meslek yıllık planı

hocam ben hatay turizmden mehmet kılınç planın tamamını gönderirseniz çok ama çok memnun olacağım çok teşekkür ederim
mehmet hocam ben amasya turizm deyim Serkan Erdem bu sayfanın yukarısında parsifal nick li hocamızın planını indirin.benim yaptıklarımı ekleyin,çok dosya olduğundan planı yapıp sildim.Ama seçmeli tarih 10 planı yaptım.1 saatlik onu paylaşıyorum.

muallime

Acemi Üye
bizde derslere yarın başlıyoruz 19 ekimde yani.illere göre farklılık oluyor.

meslek liseleri

evet bize de bir site gerekiyor ya da bu site içinde "turizm meslek liseleri" başlığı da olabilir... aynı programı altı ay içinde vermek de başka bi muamma. turizm meslke liselerinin açılış ve kapanışlarını valilikler belirliyor arkadaşlar. marmariste bile 12 ekimde açılırken şiledeki okulun 2 kasımda açılması ilginç. neyse herkese kolay gelsin...

Üst Alt