• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Özel Üyelik İsteyen Üyelerimizin Dikkatine..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Aslı

Usta Üye
Özel Üyelik isteyen paylaşımlardan yararlanmak isteyen üyelerimizden istenen şartlar:

1-
Üyelik süresi 30 gün olmalı.

2- En az 50 adet mesajı olmalı ( teşekkür vb. mesajlar dikkate alınmayacaktır.)

3- Kesinlikle ücret talep edilmemektedir.

Uyarı: Üyelerimizin bazılarının 50 mesajı doldurmak için değişik mesajlar yazdığı görülmüştür. Üyelerimizin bazı mesajlarının üslubu hoş karşılanmamaktadır. Bu üyelerimiz site kuralları gereği engellenmektedir. Ayrıca teşekkür vb. içeriği olan mesajlarda kabul edilmemektedir. Bunun için beğen ve teşekkür butonlarımız mevcuttur.

Tarih Öğretmenlerimize, öğrencilerimize katkıda bulunma hepimizin amacı, özel üyelikteki amaçta bu doğrultudadır.

Herkes için bol bol paylaşımlı günler diliyorum...

Aslı

Usta Üye
Bazı üyelerimiz mesaj adetini doldurmak için teşekkür, eyvallah, emeğine sağlık gibi iletiler yazmaktadır. Bunlar yönetim tarafından silinecektir.

50 mesajdan kastedilen bu tür mesajlar değildir.

Yazılı,test,ders notu,sunu, günün anlam konuşmaları
gibi konu başlıklarımızla ilgili her türlü paylaşım geçerli olacaktır.

Son düzenleme:

tan

Acemi Üye
Böyle mi yardımcı olacaksınız?
.

O zaman siteyi paralı yapın.

Aslı istifa

yani sorulara bakmak için işimiz gücümüz yokta sana 50 mesaj yazmakla mı geçecek 1 konu sen 50 konu biz yok ya o zaman sen sorularına bol bol bak

Moderatör tarafında düzenlendi:

İSRA

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Uslübunuza dikkat edin lütfen. Kimse size burda bir kişi için 50 mesaj yazın demiyor. Siz paylaşım yapmaya imtina ediyorsanız bırakın başkaları da istedikleri şekilde paylaşım yapsın.

hakanyasar25

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
nasıl paylaşım yapacağımı bilmiyorum.word, excel, pointleri nasıl yükleyebilirim

Aslı

Usta Üye
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Hocam yandex.com verdiğim linkten kayıt olursanız. Diskim kısmında istediğiniz yüklemeleri (sunu word) yapabilir siniz? Bizlerde çalışmalarımızı böyle yüklüyoruz. Teşekkürler...

önceleri bu özel üyelik meselesine oldukça fazla tepki gösteriyordum. Fakat gelinen bu noktada son derece haklı oldukları açık. arı gibi istediğim çiçeğe konarım daha sonra da hiç tanımam demeye kimsenin hakkı yok... Buradaki bu emek ve çabayı gözardı ederek kendi malımız gibi sınırsız kullanma hakkına sahip değiliz.... Unutmamak gerekir ki bilgi paylaştıkça değer kazanır...

metehansam

Acemi Üye
tan arkadaşıma aynen katılıyorum.Bu özel üyelik fikrini hangi sivri zekalı hangi amaçla neden çıkardı anlamış değilim.Zaten mantıklı bir izahı da yoktur.Şidetle kınıyorum.Bu yanlıştan acilen dönülmesini diliyorum..

metehansam

Acemi Üye
son Samuray ozaman bırakın da bilgiyi rahatça paylaşalım.Kendinle çelişme.Özel öyelik olunca nasıl paylaşacağız bilgiyi.

Aslı

Usta Üye
tan arkadaşıma aynen katılıyorum.Bu özel üyelik fikrini hangi sivri zekalı hangi amaçla neden çıkardı anlamış değilim.Zaten mantıklı bir izahı da yoktur.Şidetle kınıyorum.Bu yanlıştan acilen dönülmesini diliyorum..
5 yıldır sitenin tüm paylaşımları kullandıktan sonra bu hakaret eden yorumunuza ancak pes denilebilir. Yıllarca paylaşım yapan insanlar sizden bir şey mi istedi..Şimdi de bir şey mi istiyor.?Şimdiye kadar fayda görenlerin de fayda yapacağı bir sistemin zararı var mıdır?

ve de yazılı benim emek benim, nasıl paylaşılacağını kimseye danışmam..İsteyen istediğini yapar ama kimse bu sitede hakaret edemez.

son Samuray ozaman bırakın da bilgiyi rahatça paylaşalım.Kendinle çelişme.Özel öyelik olunca nasıl paylaşacağız bilgiyi.
Hani nerede bir paylaşımınız mı var ? Şu var mı bu var mı şunu da ekleyin demek paylaşımsa bilemiyorum...

Son düzenleme:

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Tartışmaya gerek yok.

http://www.tarihbilinci.com/forum/forum-kurallari-284/tarihbilinci-com-forum-kurallari-6325/

Davranış Kuralları:

1. Forum Moderatörleri ve diğer yöneticiler ile tartışmaya girmek, görevleri gereği yaptıkları işlemlerden dolayı alaylı ve küçümseyici ifadeler kullanmak, hakaret tarzında iletiler yazmak yasaktır. Uymayanların hiçbir ikaza gerek kalmaksızın üyelikleri iptal edilerek siteye girişleri süresiz olarak engellenir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt