• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
#41
Bir bayram Gülüşü Savur Göklere, Eski Zamanlara Gülücükler Getirsin Öyle İçten,Öyle Samimi, Gözyaşlarını Bile tebessüme çevirsin..Ramazan Bayramımız Birlik Beraberlik Kardeşlikler Getirsin Güzel Ülkemize..Herkese İyi Bayramlar
 

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#43
Mübarek Ramazan Bayramının Alem-i İslama Hayırlara vesile olmasını diler tüm forumdaki arkadaşların bayramını tebrik ederim.
 

Avşar Bey

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#44
Mübarek Ramazan Bayramını tebrik ile,acılara,ayrışmaya ve fitneye maruz milletimize ve ülkemize hayırlar ve mutluluklar getirmesini Yüce rabbımdan niyaz ederim.Alem-i İslam hakkında da huzur ve feraset ihsan etmesini temenni ederim.Büyük Sultan Yavuz Merhum'un dediği gibi;''Milletimde ihtilaf ü tefrika endişesi,kûşe-i kabrimde hatta bikarar eyler beni...'' sözü yüreklerimizi yaksa da;C.Allah'ın bu aziz milleti ve Peygamberi'nin ümmetini sahipsiz bırakmayacağı inanç ve ümidi içerisindeyiz.
 
#47
Tarih Bilinci Üyelerinin Ramazan Bayramı Mübarek olsun


Tüm İslâm Milletinin Ramazanı
Kutlu ve Uğurlu Olsun

Bir gün mutlaka ve hatta pek ırak olmayan bir zamanda, Allah’ın izniyle, Tüm İSLÂM ÜLKESİ’nin bir bütün halinde DİRİLİŞİ’ni gerçekleştireceğini, yani gerçek baharına kavuşacağını sezen Batılılar, gençlerin tecrübesizliğinden de yararlanarak, gelmekte olan kurtuluşu yozlaştırıp tam esaret ve köleliğe dönüştürmek amacıyla, Arap Baharı adı altında erken doğum yaptırmak için kitleleri kışkırtıp ayaklandırttı. Hedefleri, İSLÂM ÜLKESİ, İSLÂM MİLLETİ tam bir kaos, anarşi, terör havasında iç savaş yaşasın, çöküntüye uğrasın, sonunda teslim olsun.Böyle bir ortamda, Allah’tan duamız, gelen ramazan, tüm islâm milletinin uyanıp dirilişine vesile olsun, oynanan oyunlar görülsün, kendi sorunlarımızı paniğe kapılmadan sükûnet içinde kendimiz çözelim; medeniyetimizin dirilişi, milletimizin dirilişi ve devletimizin dirilişi başlasın.Allah’ın izniyle, ramazanın bereketi bu olsun.
9 TEMMUZ 2013
SEZAİ KARAKOÇ
 

İSRA

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#49
Mübarek Ramazan Bayramımız kutlu olsun. Tüm İslam alemine hayır ve barış gelmesine vesile olsun İnşaallah...
 

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#51
Mutluluk,huzur,hayırlarla dolu,bugünden daha güzel yarınlar dileğiyle...Ramazan Bayramınız kutlu olsun...
 

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#52
Sevdiklerinizle beraber nice güzel bayramlara :)
 

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#54
Mübarek Ramazan Bayramının Alem-i İslam'a, Türk Dünyasına ve tüm insanlığa hayırlara vesile olmasını diler tüm forumdaki arkadaşların bayramını tebrik ederim.
 

taval

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#56
İslâm Aleminin, Türk Dünyasının, Hassaten Vatan ve Millet Sevdasıyla Hudut boylarında ve operasyon mevkilerinde, Türklüğün bekâsı ve istikbali için nöbet tutan yiğitlerimizin Ramazan Bayramını Tebrik ederim.
 

Avşar Bey

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#57
Mübarek Ramazan Bayramını tebrik eder, Müslüman Alemi'ne ve insanlığa, yokluğunun hüznünü yaşadığımız huzur ve barış getirmesini niyaz ve temenni ederim.