• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
#1
"Allah katında ayların sayısı onikidir Bunlardan dördü haram aylardır. İşte bu Allah’ın dosdoğru kanunudur. Öyleyse o aylarda kendinize zulmetmeyin.” (Tevbe,36)

"Allah'ım! Recep ve Şaban aylarını bize mübarek eyle ve bizi Ramazan'a kavuştur."
(
Ahmet b. Hanbel, Müsned 1/259 )Tüm İslam Âleminin,

Avuçlarının Açıldığı, Gözlerinin Yaşardığı, İlahi Esintilerin Kalpleri Okşadığı, Anın, Bir Asra Bedel Olduğu Bu Gecede, Dualarda Buluşmak Dileğiyle, Mübarek Regaib Gecenizi
Hayırlara Vesile Olmasını
Cenab – ı Hak’tan Niyaz Ederiz.
 
#2
Mübarek aylara selam olsun.
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Regaib kandiliniz hayırlı olsun!
 
#4
Regaip Kandili

Başta tüm İslam Alemi olmak üzere tüm gönül dostlarının kandili mübarek olsun ve hayırlara vesile olsun...
 

Alperen Selçuklu

Veziri Azam
Vezir-i Azam
#5
Regaip kandilinizi kutlar Allahü Tealadan cc. Türk-İslam alemine hayırlar getirmesini , Filistin , Doğu Türkistan , Çeçenistan, Musul-Kerkük , müslümanlarının muzaffer olmasını niyaz ederim...
 
#7
kandiliniz mübarek dualarınız kabul olsun...dualarda buluşmak ümidiyle....
 

ayyıldız

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
#9
Regaib Kandiliniz Mübarek olsun

Rabbim, dualarımızı kabul eylesin.. Bizleri ailelerimizi,ülkemizi, tüm Türk ve İslam alemini her türlü fesattan, beladan, musibetten ve terörden muhafaza etsin..
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
 

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
#11
Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi, Kendisine dua edenleri
geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan
Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.Bu gecenin insanlığın ortak huzurunu
tehdit eden terör ve şiddetin, savaş ve düşmanlığın yerini barış ve
huzurun almasına vesile olması teme......nnisi ile kandiliniz mübarek olsunn.
 

Avşar Bey

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#13
C. Hak bu geceyi hayırlara vesile eylesin;milletimizin başında musibet olan terör belasından kurtulmamızı bu gece hürmetine nasip eylesin.Birlik ve beraberliğimize,dirliğimize sebep kılsın.
 
#14
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun..!!
 
#15
”Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir." Regaib Kandiliniz hayırlı olsun.

Selam ve dua ile.
 

Avşar Bey

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#17
Mübarek Regaib Kandilinizi kutlar,ülkemiz ve İslam Alemi için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.C.Allah, ülkemin geleceğini aydınlık ve huzurlu eylesin.
 

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
#18
Allah’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandili’nde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çekidüzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun
 

Benzer Konular