Tarih-9 Tüm Üniteler (Alonot)

Alonot sitesinde yer alan Tarih dersi 9. sınıf sunuları toplu halde verilmiştir.
Sunular gördüğüm kadarıyla YKS hazırlık amacıyla hazırlanmıştır.
Ders kitabına ihtiyacı tamamen ortadan kaldırmamakla beraber faydadan hali değildir.
Daha ayrıntılı inceleyecek arkadaşların yorumları daha yararlı olacaktır.

Not: Ünite bazlı sunuların yüklenmesi elbette güzel. Bununla birlikte arkadaşların bir sınıf için hazırl
Yoyoma Hocam'ın sunuları çok güzeldi (aynı zamanda yeni müfredata da -MEB kitabına göre- uygundu) ve zaman zaman derslerimde kullanmıştı. 9. Sınıfları tam hazırlamıştı. Kendisi yüklemezse biz yükleriz inşallah.
Adone77 Hocam'ın sunuları farklı formatta çok güzeldi. Sınıflardan biri olsun tamamlansa diye bekledik tadı damakta kaldım.
Göksel Yaylı Hoca'da 9. ve 10. sınıflara çok emek sarfetmişti. Onun sunuları içinde bir müddet kendisini bekleriz.
Barış Karaman Hoca'nın sunular tamamlansa onlar da güzel.
Hüseyin Kuvvetli Hoca'nın birkaç güzel sunusunu görmüştüm fakat kendisinin yayınlanmasına rızası yoktu.
Talebe Hocamız, Yalnız Hocamız gibi nerede ne var araştırıp bizlere ulaştırıyor. Ondan şikayetim hızına yetişememiz.
Eski müfredat döneminden Fazıl Mustafa Taşlı Hoca'yı anmadan geçemeyeceğim.
Ayhan Sönmez Hoca'nın notlar ve genel etkinlikleri çok güzeldi. Alperen Selçuklu Hocamız da aynı yerde...
Dikkatli takipçiler nurdamla hocamız ve emsali...
Doğu Türkistan için tepki vererek beni ferahlandıran Avşar Bey Hocama
Ve siteye nasıl zaman ayırabildiğine şaşırdığım ve tanımasam da anlayışını ve milli ruh konusundaki hassasiyetini hissetiğim Tarih Öğretmeni Hocamız'a ve isimlerini anmadığım değerli faydalı paylaşımlar yapan arkadaşlara
teşekkür etmeden geçemeyeceğim..

Ekli dosyalar

• 9.1. Ünite Tarih ve Zaman.pptx
    4.3 MB · Görüntüleme: 203
  • 9.2. Ünite İnsanlığın İlk Dönemleri.pptx
    10.6 MB · Görüntüleme: 178
  • 9.3. Ünite Orta Çağ'da Dünya.pptx
    884.1 KB · Görüntüleme: 128
  • 9.4. Ünite İlk ve Ortaçağlar'da Türk Dünyası.pptx
    4.2 MB · Görüntüleme: 127
  • 9.5. Ünite İslam Medeniyeti'nin Doğuşu.pptx
    7.1 MB · Görüntüleme: 136