• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Tarih Bilimi ve İlkçağ Uygarlıkları Özeti

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Tarih Bilimi ve İlkçağ Uygarlıkları Özeti
word
8 sayfa
şifre:
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Siteye sitem etmek yerine biraz dikkat etsen bir sorun yok. Yukarıdaki "İndir" yazısına tıklayacaksın gelen pencereden "Eki indirmek için burayı tıklayın." yazısındaki burayı ya tıkla, sorun yok...Kolay gelsin...şifre:

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
hata veriyor

Özge gibi ben de açamıyorum hata veriyor.(site kapatılmıştır şeklinde)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Özge gibi ben de açamıyorum hata veriyor.(site kapatılmıştır şeklinde) bir yıldır bu siteden neyi merak edip açıp okumak ya da indirmek istesem hep aynı yazıyla karşılaşıyorum.Üye olduğum halde sitedeki hiç bir meteryalden yararlanamıyorum.Lütfen site yöneticileri bunu dikkate alıp çözüm getirsin.
Arkadaşlar tekrar denedim, bir sorun yok...Sizin eksik yaptığınız birşeyler var...Yukarıda yaptığım açıklamayı dikkate alırsanız bir sorunla karşılaşmazsınız...

tuğbadal

Acemi Üye
Arkadaşlar tekrar denedim, bir sorun yok...Sizin eksik yaptığınız birşeyler var...Yukarıda yaptığım açıklamayı dikkate alırsanız bir sorunla karşılaşmazsınız...

eksik yapılan herhangi birşey yok arkadaşların dediği doğru sitede verilen hiçbir adres açılmıyor hep yasaklı hep yasaklı ne anlamı varki

betül*

Acemi Üye
arkadaşlar... bizim okula halenn kitaplar gelmedi.. ve bizden konulara çalışmamızı istediler.
tarih kitabının ilk konuları bana yazar mısınız lütfen ...

Üst Alt