• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz
Kaynak ikonu

Tarih Dersi Yeni Müfredat (E-Müfredat Uyumlu) Yıllık Planları 2018 / 2019 2018-09-11

indirmek için izniniz yok

tolga7

Acemi Üye

mstf16

Acemi Üye
teşekkürler...
Post automatically merged:

güzel olmuş

asparuh

Acemi Üye
teşekkür ederiz hocam,emeğinize sağlık

güzel olmuş,teşekkür ederiz

müverrih2017

Acemi Üye
By_sosyalog Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Tarih Dersi Yeni Müfredat (E-Müfredat Uyumlu) Yıllık Planları 2018 / 2019 - Tarih Dersi Yeni Müfredat (E-Müfredat Uyumlu) Yıllık Planları 2018 / 2019

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Teşekkürler elinize sağlık

By_sosyalog Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Tarih Dersi Yeni Müfredat (E-Müfredat Uyumlu) Yıllık Planları 2018 / 2019 - Tarih Dersi Yeni Müfredat (E-Müfredat Uyumlu) Yıllık Planları 2018 / 2019

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
Teşekkür ederiz hocam emeğinize sağlık

izmir

Acemi Üye
elinize sağlık

teşekkürler

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Meb'in önerdiği ders süreleri 180 iş gününün hepsinde öğretim yapılmasını esas alıyor. Sahada ise durum farklı. Farklı etkinlikler, tatiller (hafta içi bir gün bir sınıfı etkilerken diğerini etkilemediği ve her düzeyin beraber götürülmesinin eşitlik ve sunum açısından faydası gözardı edilmemeli), sınav (günde iki sınavi ders saatlerinin sınav saatine denk gelmesi) ve karne haftaları gibi meseleler göz önüne alınmalı. Talim Terbiye Kurulu'nun bu yönde çalışması olup olmadığını bilmiyorum. Yoksa planların hazırlanmasında bunların göz önüne alınarak öğretmenlerin kendi ayarlamasını yapmasında fayda var.
Bu arada bu işler cidden vakit alan ve bazen zihnen yoran uygulamalar. Çalışma yapan arkadaşların ellerine sağlık...

By_sosyalog

Sultan
Yönetici
Sultan
Atahocam zaten sizler de bizler de planları sadece sınıf defterlerini doldurmak için kullanıyoruz. Yani kendimize göre düzenleme ve çeki düzen yapmamış olsak işler iyi olmazdı. Ben işin öğrencinin en fazla fayda sağlayacağı şekilde yapmaya çalışıyorum. Bir nevi elimizden geleni yapıyoruz gerisi... Görüşünüz ve yorumlarınız için teşekkür ederim.

Üst Alt