Bu Sayfayı Paylaş

1. Aslı Usta Üye

Konular:
    3,255
    Alınan Beğeniler:
    176
    Ödül Puanları:
    63
  2. sedataltas Usta Üye

Konular:
    240
    Alınan Beğeniler:
    427
    Ödül Puanları:
    38
    Ödevleri toplamaya başladık. Şimdiye kadar gelenler arasında en iyileri: IŞıklandırılmış ilk TBMM maketi, Coğrafi keşiflerde kullanılan kalyon maketi, Osmanlıdan bir tören maketi, Atatürk portresi(boncuklarla), Çin Seddi Maketi, Revan Köşkü, Ayasofya, I. İnönü muharebesi haritası, Piri Reis Haritası(bez), Turan Taktiği Bi de Bandırma vapuru var ama daha çok takaya benzedi ahşap olduğu için çalışmayı devam ettirdim... Aklıma gelenler bunlar. En kısa zamanda resim ekleyeceğim.

3. punika Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    83
    Alınan Beğeniler:
    54
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğretmen
    tarih yıllık ödevlerinde bu sene albüm,gazete,dergi,karton üzerine hazırlanmış görsel harita,bulmaca,afiş hazırlama,Atatürk'ün hayatının fotoğraflarla anlatımı gibi ödevler verdim.ödevler öğrencileri uğraştırdı biraz.zaten benim de amacım buydu.şimdilik sadece padişahlar albümü geldi.ödevi verdikten sonra da her ay kontroller yaptım bakalım son hallerini görmedim ama güzel şeyler çıkıyor gibi...en azından öğrenciler ciddi bir şekilde emek sarf ettiler:)

4. punika Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    83
    Alınan Beğeniler:
    54
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    öğretmen
    Bu alandaki linki görmek için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız.

hocam link hata veriyor!

Hocam linki yeniler misiniz

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Ağustos 2009
  5. Aslı Usta Üye

Konular:
    3,255
    Alınan Beğeniler:
    176
    Ödül Puanları:
    63
    Bu konuyu canlandırsak nasıl olur? Bu yıl kitap okuma ve bu kitapları canlandırma gibi bir şey düşünüyorum.. Tarih 1 ve Tarih 2 ye nasıl kitaplar versem düşünüyorum.

Bu Sayfayı Paylaş