• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

ilkker

Usta Üye
2014- 2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ……………………….. İLÇESİ TARİH ÖĞRETMENLERİ SENEBAŞI ZÜMRE TOPLANTI TUTANAĞI
Toplantı tarihi: 05.09.2014
Toplantı yeri:...............
Toplantı sayısı: 1

G Ü N D E M:
1- Açılış ve yoklama.
2- 2014 - 2015 Öğretim Yılı Tarih Dersi zümre başkanı seçiminin yapılması ve M.E.B. Orta Öğretim Kurumları yönetmeliğinin okunması.
3- 1739 sayılı Milli Eğitim Temel Kanunu’nun 2., 3., ve 28. maddelerinde yer alan amaç ve ilkelerin okunması.
4- 2013 - 2014 Ders Yılı Sonunda alınan Okul Zümre Kararlarının ve İlçe Zümre Kararlarının değerlendirilmesi.
5- Atatürkçülük konularının görüşülmesi.
6- Öğrenci başarısının artırılması konusunun görüşülmesi.
7- a) Tarih dersi Müfredat konularının ve amaçlarının okunması ve üzerinde görüşme yapılması.
b) Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planları ve Günlük Ders Planları konusunun görüşülmesi.
c) Tarih derslerinin Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planlarının kimler tarafından yapılacağının görüşülmesi.
8- Proje ve performans çalışmalarındaki konularının ve değerlendirilmesinin görüşülmesi.
9- Yazılı Sınavlar ve Ortak Sınavlar konusunun görüşülmesi.
10- Ders kitaplarının içerik, resimleme, dil ve anlatım yönünden değerlendirilmesi.
11- Yunan-Pontus ve Ermeni konusunun görüşülmesi.
12- Ders işlenirken uygulanacak metot ve tekniklerin; kullanılacak araç ve gereçlerin görüşülmesi.
13- Bilim ve teknolojideki gelişmelerin derslere yansıtılması konusunun görüşülmesi.
14- Diğer Zümre Öğretmenleri ile işbirliğinin görüşülmesi.
15- YGS-LYS Tarih sorularının belirlenip, derslerde işlenmesi, öğrenci ders hazırlığının görüşülmesi
16- Öğrenciye aldırılacak araç ve gereçlerin tespiti.
17- Dilek ve temenniler.

KARARLAR :

devamı için word belgesini indiriniz

You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.

Moderatör tarafında düzenlendi:

suhu

Acemi Üye
"devamı için word belgesini indiriniz" denilmiş. ancak nasıl?

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Üst Alt