• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Tarih Portalı'ndan Beklentilerimiz

Talebe

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Tarih Portalı'ndan Beklentilerimiz diye bir başlık açarak üyelerin beklentilerini ve isteklerini öğrenmek iyi olur, düşüncesindeyim.

Küçük bir bir notta düşeyim; sadece beklenti ve istek içerisinde olmayalım !

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Haddimde olmayarak açtım, yöneticiler isterse silsinler
iyi olmuş, silmeye gerek yok sanırım.

Talebe

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Konuyu siz açtınız, ilk sizin beklenti ve isteklerinizi öğrenebilir miyiz?
Tarih,tarih eğitimi öğretimi, genel eğitim öğretim ve hayata dair bilgi, belge ve döküman paylaşımı diyeyim genel olarak.
Ancak sadece beklenti içerisinde değilim !

Talebe

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Konuyu siz açtınız, ilk sizin beklenti ve isteklerinizi öğrenebilir miyiz?
Bunlar zaten sitemizde olan şeyler... Daha farklı istek ve talepleriniz varsa lütfen yazınız.
-
Ben genel olarak belirtmiştim. Ayrıntısına inmedim. plan,test,belgesel..... Ağırlıklı olarak site üyelerinin istek eğilimlerini öğrenmek istemiştim. Böylece site üyelerinin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını da öğrenmiş olacağız..... Fena mı ?

Haddimde olmayarak açtım, yöneticiler isterse silsinler , demiştim konunun açıklamasında.

İsterseniz siliniz.

Sadece tarih değil samimiyet de olsun. Görmeden muhabbet edebileceğim, karşılık alabileceğim bir mekan olsun. Teknolojinin sunduğu sanal dostluk olsun adı da. Ama bunlar da var şu sitede. Topiği açan arkadaşın samimiyetine sığınarak; Bir bardak çay rica edeyim! Çok mu sulandırdık muhabbeti ne:blushing:

Talebe

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası

nurdamla

Usta Üye
sayın sedataltas uzun zamandır ben ve öğrencilerim siteye girmekte zorlanıyoruz,siteye tıkladığımızda,tehlikeli site,mesajı geliyor,bu yüzden kimse siteye girmiyor,tabi ki bu da büyük bir sorun.daha önce rahatlıkla siteye girerken böyle bir sorunun çıkması endişelendiriyor.doğru düzgün bir tarih sitemiz vardı,şimdi bu sorun insanların aklını karıştırıyor,bunu bilmenizi istedim,teşekkür ederim