• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz
Kaynak ikonu

Tarih Zümresi Tarih sene sonu zümre toplantı tutanağı 2018-09-11

indirmek için izniniz yok

gül/

Acemi Üye
Sayfayı göremiyorum

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com

alper2

Acemi Üye
Sayfaya giremiyorum.Download dediğim zaman
Oops! We ran into some problems.
You need more than 1 posts to download the resource
diye hata veriyor.Post paylaştım yine olmadı.İndirme linki paylaşabilir misiniz yada dosya eklentisi ekleyebilir misiniz dosyaya sahip olan birisi rica etsem.
Post automatically merged:

Sayfaya giremiyorum.Download dediğim zaman
Oops! We ran into some problems.
You need more than 1 posts to download the resource
diye hata veriyor.Post paylaştım yine olmadı.İndirme linki paylaşabilir misiniz yada dosya eklentisi ekleyebilir misiniz dosyaya sahip olan birisi rica etsem.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Bir hatanız olmalı. Dosyayı ekte gönderiyorum.

Ekli dosyalar

atahoca

Usta Üye
Açılış ve Yoklama
Bir önceki toplantıya ait zümre kararlarının uygulama sonuçlarının değerlendirilmesi ve uygulamaya yönelik yeni kararların alınması (Konuların yıllık olana göre bitirilip bitirilmediği, faaliyetler, başarı durumu, sınav ve performansların değerlendirilmesi bu maddede görüşülür. Başarı durumunun değerlendirilmesi için ayrı madde konabilir)
Kapanış

gibi gündem maddeleri ile bir toplantı sene sonu için yeterli olsa gerek...

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Açılış ve Yoklama
Bir önceki toplantıya ait zümre kararlarının uygulama sonuçlarının değerlendirilmesi ve uygulamaya yönelik yeni kararların alınması (Konuların yıllık olana göre bitirilip bitirilmediği, faaliyetler, başarı durumu, sınav ve performansların değerlendirilmesi bu maddede görüşülür. Başarı durumunun değerlendirilmesi için ayrı madde konabilir)
Kapanış

gibi gündem maddeleri ile bir toplantı sene sonu için yeterli olsa gerek...

atahoca

Usta Üye
İkinci maddemizde ayrı ayrı belirtilen tüm (hemen hemen tüm) esaslar zaten mevcuttur. Bir ve ikinci dönem zümre kararları gözden geçirilirken mecburen değiniliyor o konulara. Bu şekilde ilçe zümresi yaptığımızı da hatırlıyorum.
Burada açık yazılmadığı için yanlış anlaşılabilir. Dikkat çektiğiniz için teşekkürler.
Sene sonu olması itibarıyla yapılacaklardan ziyade değerlendirmeler yapılmıştır.
Belki sizin gündem maddeleri ile ilgili açıklamalarla ilgili dikkat çektiğiniz konudaki gibi maddeler açık olsa daha iyi olabilir.

Üst Alt