• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Tarihbilinci.com'a Eleştiriler...

gülsümserin

Etkisiz Üye
zor ve anlaşılması kolay olmayan bi site:S ben burdan anlayamadım bişey ama bu linkteki site gerçekten faydalı:)
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
...

Moderatör tarafında düzenlendi:

kibela24

Veliaht
Yönetici
Veliaht
zor ve anlaşılması kolay olmayan bi site:S ben burdan anlayamadım bişey ama bu linkteki site gerçekten faydalı:)
...

Bu sıtedekı gorevlı arkadaşlar dığer üyelerımız gibi öğretmen olmasına karşın üyelerımızın her turlu ısteğıne elınden geldığince cevaplamaya çalışıyor..

Sitemiz eleştiriye açık..Ama gerçekten eleştirip eksiklerimizi söyleyecekseniz..

Bizim siteyi eleştirip başka bir site adı vermek ne kadar mantıklı ne kadar gercek bir eleştiri .....

sancakbeyi

Vezir
Yönetici
Vezir
Linkler işe yaramıyor

Aslında amacım Eleştirmek değil. Ancak gönderdğimiz linklerden 1 gün sonra dosya indiremiyoruz. Aslında sizden değil kulllandığımız sitelerden kaynaklanıyor. Ben uploaded.to sitesini kulananrak link gönderiyorum. ancak kendim bile göderdiğimi bir gün sonra indiremiyorum. Rapishare ise hiç giremiyorum. Sitenizdeki yönereglere baktığım halde Rapitshareden bugüne kadar hiç indiremedim. Bana sorunun nedenini söyler misiniz? yada bize daha güvenilir bir site önerebilir misiniz?

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Aslında amacım Eleştirmek değil. Ancak gönderdğimiz linklerden 1 gün sonra dosya indiremiyoruz. Aslında sizden değil kulllandığımız sitelerden kaynaklanıyor. Ben uploaded.to sitesini kulananrak link gönderiyorum. ancak kendim bile göderdiğimi bir gün sonra indiremiyorum. Rapishare ise hiç giremiyorum. Sitenizdeki yönereglere baktığım halde Rapitshareden bugüne kadar hiç indiremedim. Bana sorunun nedenini söyler misiniz? yada bize daha güvenilir bir site önerebilir misiniz?

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Gördüğünüz başka eksikikler var mı ?

hayal

Acemi Üye
Siteniz aracılığı ile eğitim yaşantıma bulunduğunuz katkılardan dolayı sonsuz teşekkürler.
Çalışma ve katkılarınızın bundan sonra da devam etmesini bekliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.
Sizden ayrıca bir ricam olacak; yazularınızın kopyalanmasını kolaylaştırırsanız çok memnun olurum.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Siteniz aracılığı ile eğitim yaşantıma bulunduğunuz katkılardan dolayı sonsuz teşekkürler.
Çalışma ve katkılarınızın bundan sonra da devam etmesini bekliyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum.
Sizden ayrıca bir ricam olacak; yazularınızın kopyalanmasını kolaylaştırırsanız çok memnun olurum.

isteğinizi yerine getirebilirsiniz

atahoca

Usta Üye
Site'nin eğitimcilerimize katkısı şüphesiz tartışılamaz. Bununla birlikte yeni düzenlemelerin yapılması faydalı olacaktır.

- Eski Müfredatla alakalı belgelerin ayrı bir linkle -ARŞİV- ayrılarak yeni müfredata uygun sınıflandırma yapılmalı
- Ders Notları Sabit başlıklar halinde önce ünite, ünite daha sonra konu konu sınıflandırılabilir
-Etkinliklerdeki sınıflandırmalar ise; çoktan seçmeli, boşluk doldurma, klasik, bulmaca vb. bölümler halinde olabilir
-Sorularla ilgili olarak ikinci madde geçerli olup, sınav sorularında ayrı şekilde tertip edilebilir

*** Mümkün olsa not ve etkinlikler işbirliği halinde belli bir formatla mükemmel haline getirilmeli
*** Sanal alemde bulunan konu ile ilgili nitelikli sitelerle daha etkili bir platform oluşturulabilir.

Not: Bu bağlamda; hazırlanacak belgelere harcanan emekler göz önüne alınarak -mükemmeliyetin yakalanması şartı ile- makul bir ücret karşılığında olmasında ise hiçbir sakınca görmüyorum. Hem bu belgelerin daha kısa zamanda hazırlanmasını sonu verecektir. Zira bunların harcanmasında ciddi bir emek sarfedip, zaman ayırmak gereklidir. Bunu en çok makale, tez ve bu belgeleri hazırlayanlar bilmektedir.

ersinhoca

Acemi Üye
arkadaşımızın amacı herhalde reklam yapmak...ben şahsen bu siteden çok faydalandığımı söylemek isterim ayrıca yeri gelmişken emeği geçen tüm admin arkadaşlara ve üyelere de teşekkür ederim...tabi ki bir takım düzenlemeler gerekli ama bu işin çok zahmetli ve fazla vakit ayırmadan olmayacağını da biliyorum...önerebileceğim indirme sitesi ise 4shared.com olacaktır...geçen sene yüklediklerime bile ulaşabiliyorum...sevgiyle kalınız...

ipekgül

Acemi Üye
Sitenizden mesleki açıdan çok yararlandığımdan dolayı size çok teşekkürler...Sitenize eleştiriden çok olumlu yorumlarım olablir. Naçizane eleştiri mahiyetinde değil fakat öneri niteliğinde olucak ; bazı linklerinize kolay ulaşılamıyor,daha kolay açılabilecek linkleri kullanırsanız sevinirim.Sevgiler....Emeğinize saygılar....

383200

Acemi Üye
Arkadaşlar dosya yükleme işlemlerinde 4shared'i kullunsak daha iyi olur zannımca. Diğerlerinin, hemen hepsinde mutlaka bir sorun ortaya çıkıyor!!!
Teşekkürler...

atahoca

Usta Üye
Eleştiri değil ama; öneri... Bazı arkadaşlarımız bir sınıfın tüm sunularını veya ders notlarını kaliteli bir şekilde hazırlamışlar, bunların biraraya getirilerek sabitlenmesi konuların arada kaybolmamasını ve daha rahat faydalanmayı sağlayabilir.

ilkker

Usta Üye
aslında yazılı sorusu yada en fazla 3-4 sayfadan oluşan test soruları direk mesaja yapıştırılsa daha iyi olur.tabi 20-30 sayfa olanların yapıştırılması uygun değil.yorgun arkadaşımız genelde uploadda 4sharedi kullanıyor ve linklerinin çoğu sağlam.yalnız tarihöğretmeni hocam rapidshare kullanıyor.rapidshare den dosyalar kısa sürede siliniyor yada rapidshare günün belli saatlerinde free userlara dosya indirme izni veriyor

Üst Alt