• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli

kristal

Veliaht
Veliaht
#1
[h=1]TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli[/h][video=youtube;ydWKQU8szBY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydWKQU8szBY[/video]
[h=3]Genelkurmay ATESE Daire Başkanlığınca, Çanakkale Savaşı'nın az bilinen fotoğrafları ile tarihi görüntülerin bulunduğu "Çanakkale Geçilmez" kısa belgeseli Anadolu Ajansı ile paylaşıldı.[/h]Genelkurmay Başkanlığınca paylaşılan fotoğraflar ve hazırlanan "Çanakkale Geçilmez" belgeseli, "bir ulusun yeniden doğuş destanı" olan Çanakkale Zaferi'nin hangi şartlarda kazanıldığını gözler önüne seriyor.
AA
 

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
#2
Bu belgesel 3 yıl önce yayınlanmıştı zaten yeni değil.Yeni bir tane daha mı yayınlandı?
TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli

[video=youtube;ydWKQU8szBY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydWKQU8szBY[/video]
Genelkurmay ATESE Daire Başkanlığınca, Çanakkale Savaşı'nın az bilinen fotoğrafları ile tarihi görüntülerin bulunduğu "Çanakkale Geçilmez" kısa belgeseli Anadolu Ajansı ile paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığınca paylaşılan fotoğraflar ve hazırlanan "Çanakkale Geçilmez" belgeseli, "bir ulusun yeniden doğuş destanı" olan Çanakkale Zaferi'nin hangi şartlarda kazanıldığını gözler önüne seriyor.
AA
 

Benzer Konular