• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli

kristal

Veliaht
Veliaht
Katılım
12 Mar 2009
Mesajlar
2,986
Beğeniler
64
Puanları
48
#1
[h=1]TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli[/h][video=youtube;ydWKQU8szBY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydWKQU8szBY[/video]
[h=3]Genelkurmay ATESE Daire Başkanlığınca, Çanakkale Savaşı'nın az bilinen fotoğrafları ile tarihi görüntülerin bulunduğu "Çanakkale Geçilmez" kısa belgeseli Anadolu Ajansı ile paylaşıldı.[/h]Genelkurmay Başkanlığınca paylaşılan fotoğraflar ve hazırlanan "Çanakkale Geçilmez" belgeseli, "bir ulusun yeniden doğuş destanı" olan Çanakkale Zaferi'nin hangi şartlarda kazanıldığını gözler önüne seriyor.
AA
 

m_meltem_m

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Katılım
31 May 2009
Mesajlar
513
Beğeniler
109
Puanları
43
#2
Bu belgesel 3 yıl önce yayınlanmıştı zaten yeni değil.Yeni bir tane daha mı yayınlandı?
TSK'dan 'Çanakkale Geçilmez' Belgeseli

[video=youtube;ydWKQU8szBY]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ydWKQU8szBY[/video]
Genelkurmay ATESE Daire Başkanlığınca, Çanakkale Savaşı'nın az bilinen fotoğrafları ile tarihi görüntülerin bulunduğu "Çanakkale Geçilmez" kısa belgeseli Anadolu Ajansı ile paylaşıldı.

Genelkurmay Başkanlığınca paylaşılan fotoğraflar ve hazırlanan "Çanakkale Geçilmez" belgeseli, "bir ulusun yeniden doğuş destanı" olan Çanakkale Zaferi'nin hangi şartlarda kazanıldığını gözler önüne seriyor.
AA
 

Benzer Konular

Üst Alt