Ve beklenen oldu.

'Tarih Haberleri' forumunda R.Sayar tarafından 24 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

By R.Sayar on 24 Ocak 2012 09:24
  1. R.Sayar Yeniçeri Ağası Yeniçeri Ağası

Konular:
    165
    Alınan Beğeniler:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Fransız senatosu yasayı onayladı. Daha öncede forumda yazmıştım. badil Harabil basra diye. Bu Hariciye ile hiç bir şey olmaz diye. Ama bazı arkadaşlar Soykırım olmamıştır filan diye çırpınırken. Nasrettin Hoca ya sormuşlar ''Ne yapacaktın?'' O da cevap vermiş '' Kilimi kesip heybe yapacaktım'' artık olay bu...Daada Davos a gelmem... Diyordu birileri... Şimdide belki Fransa ya daada gitmem dedi birileri... İsraile diz çöktürüyordu birileri...Ama heyhat... Dün aynı saatlerde Egemen Bağış İsviçre de idi... Hatta geçenlerde yapılan (Fransa büyük elçimizde katılmıştı.) Büyük elçiler toplantısının açılış konuşmasını yapanın İsviçre Dışişleri bakanı olduğunu kaçımız biliriz. Bilmiyorsanız hatırlatayım. İlk kabul eden ülke İsviçre idi tasarının reddinin inkarını... Dikkatinizi çektimi bilmem? Hiç Akepe li yoktu Fransa da tasarı görüşülürken... Hatırlarımda sadece Rıfat Hisarcıklıoğlu( onuda birileri darbe hükümetinin başbakanı yapacaktı hani) çabaladı... Tekrar söylüyorum. Yakında yaşanan acılar diye başlayıp katliam olabilir sonuda zaten soykırım yapıldı ile bitecek bu çalışmalar. Müneccim olmaya gerek yok. Zaten Fransa da hiç kimse soykırım yok demiyordu. Bir şey daha hatırlatayım akşam yine birileri(Akepe ye yakın isimlerden) Hep hata eski hükümetlerin dedi ve işin içinden sıyrıldılar....Daha neler göreceğiz... Her şerrin arkasında bir hayır olamı acep diyorum artık.

Bu Sayfayı Paylaş

Yorumlar

'Tarih Haberleri' forumunda R.Sayar tarafından 24 Ocak 2012 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş