• İletilerinizde "teşekkür" ifadeleri yasaktır. Lütfen teşekkür ederim ... vb ifadeler kullanmayınız.Teşekkür etmek istiyorsanız ilgili iletinin altında yer alan "beğen"ebilirsiniz.

Yardım (Site Yönetim)

Hocam sitedeki paylaşımların 2. ve 3 sayfalarına girerken şöyle bir hata veriyor 4 gündür. Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 30720 bytes) in /home/tarihci/public_html/forum/includes/class_friendly_url.php on line 1664O

Paylaşımların o sayfaları gözükmüyor. Acaba siteden mi kaynaklanan bir aksaklık bu durum ?

Şimdiden ilgilenenlere teşekkür ederim

percy

Vezir
Vezir
hocam aynı hata bende de oluyor. Yönetim ilgilenebilirse memnun oluruz.

byzmbk

Usta Üye
Aynı hata bende de oluyor ama benim siteye girişim çok zor oluyor peki bunun için ben ne yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

nurdamla

Usta Üye
site yöneticileri arkadaşlar, çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.galiba bir sıkıntımız var, nereye baksak hata veriyor,ilgilenebilir misiniz?

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
uğraşıyorum,şimdilik düzenlendi....cerezlerinizi temizleyiniz...gece yine uğraşırım...

byzmbk

Usta Üye
Baktığım yerler artık hata vermiyor ama benim sorunum girişle ilgili siteye girişim çok zor oluyor çıkış yaptığımda siteye tekrar misafir olarak girdiğimde ben açık olarak görünüyorum ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler..

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Baktığım yerler artık hata vermiyor ama benim sorunum girişle ilgili siteye girişim çok zor oluyor çıkış yaptığımda siteye tekrar misafir olarak girdiğimde ben açık olarak görünüyorum ne yapabilirim? Şimdiden teşekkürler..
dediğinizi tam olarak anlamadım. siteye girerken "http://www.tarihbilinci.com" adresi ile giriniz, "www." yazınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Site yönetimi ilginizden dolayı teşekkür ederim. Sorunumuz giderildi.

byzmbk

Usta Üye
Siteye girişimle ilgili sorunum artık yok. İlginiz için teşekkür ederim. :)

Üst Alt